Detail pozice

Zkušební technik laboratoře

Práce na plný úvazek
109, 549 52  Adršpach, Česká republika

Do našeho týmu ve zkušební laboratoři hledáme posilu. Nástup možný ihned.

Vaše náplň práce bude:

  • Testování a analýza výrobků
  • Validace nových výrobků
  • Vývoj testovacích metod
  • Zajištění testování v externích laboratořích
  • Evidence a archivace výsledků
  • Poradenství v oblasti testování výrobků
  • Údržba a kalibrace měřících přístrojů

Co potřebujete pro tuto práci:

  • Vzdělání v oboru elektrotechniky
  • Vyhláška 50/1978 Sb., § 5
  • Zkušenosti v automobilovém průmyslu výhodou
  • Znalost průmyslových výkresů a norem
  • Schopnost pracovat s 3D daty a modely
  • Znalost anglického jazyka výhodou

Benefity pro Vás:

O své zaměstnance se dobře postaráme a
máme pro Vás připraveno spoustu zaměstnaneckých
benefitů, např.:

Příspěvek na penzijní připojištění – 6.000 Kč/ročně Příspěvek na penzijní připojištění – 6.000 Kč/ročně
Odměny za odpracované roky ve firmě Odměny za odpracované roky ve firmě
Dny placeného volna navíc pro matky s dětmi Dny placeného volna navíc pro matky s dětmi
Cafeterie Edenred – 6.000 Kč/ročně Cafeterie Edenred – 6.000 Kč/ročně
Příspěvky na stravování v závodní jídelně Příspěvky na stravování v závodní jídelně
Výhodné telefonní tarify Výhodné telefonní tarify
5 týdnů dovolené 5 týdnů dovolené
Rodinný program - 4.000 Kč/ročně Rodinný program - 4.000 Kč/ročně
Bezplatná autobusová doprava Bezplatná autobusová doprava
Firemní jazykové kurzy Firemní jazykové kurzy
Možnost profesního vzdělávání Možnost profesního vzdělávání

O závodě

S našimi 1000 zaměstnanci jsme nejstabilnějším a největším zaměstnavatelem v regionu. Jsme členem koncernu Continental AG a jedním z předních dodavatelů v automobilovém průmyslu. Kombinace technologických, ekologických, ekonomických a personálních aspektů naší práce je to, čím se Continental odlišuje.

Závod Continental Adršpach se nachází v příjemném prostředí CHKO Broumovsko. S našimi více než tisíci zaměstnanci patříme k největším a nejstabilnějším zaměstnavatelům v regionu.

Kontakt

Continental Automotive Czech Republic s.r.o. – Adršpach
Aneta Vaňková
Telefon: 491 589 516