Detail pozice

Plánovač/ka výroby / Manufacturing planner MP / Process eng.

Práce na plný úvazek
Martinská čtvrť 1796, 744 01  Frenštát pod Radhoštěm, Česká republika
Pozice vhodná pro absolventy

Do našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Plánovač výroby.

Co vás čeká:

  • Specifikování technologií pro nové projekty, definování konceptu nových technologií v návaznosti na FMEA a sběrné systémy dat (např. MES)
  • Plánování výrobní toku, rozmístění pracoviště a jejich ergonomie
  • Vyhotovení výrobní dokumentace
  • Koordinace vydání výrobní dokumentace
  • Zaškolování pracovníků ve výrobě
  • Koordinace změnového řízení na projektech
  • SAP – péče o data a jejich aktuálnost (pracovní postupy, výrobní verze apod..)
  • Sledování OEE – faktory ovlivňující negativní výsledek, opatření cílů IDLE, produktivita, FPY
  • Sledování kapacit zařízení, reporting, opatření k zajištění potřebných kapacit
  • FMEA – aktuálnost/revize (R-FMEA)
  • Sledování kapacit/opotřebení externích toolingů

Naše požadavky:

  • Proaktivní přístup, chuť se učit a rozvíjet
  • Týmová spolupráce
  • Rychlé uvažování, flexibilita, schopnost učinit rozhodnutí
  • Jasná a otevřená komunikace
  • Střední škola s maturitou/VŠ
  • Anglický jazyk - pokročilá úroveň
  • Práce na PC – MS office, SAP – pokročilá úroveň
  • Orientace na zákazníka, kvalitu a výsledky
  • FMEA, PPAP, 8D, TS16949, VDA 4.3, ISO14001

Nabízíme:

  • Transparentní měsíční odměňování a jasná pravidla pro postup
  • Know-how a zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Férové jednání, podpora sladění práce s rodinou, koníčky apod.
  • Atraktivní benefity
  • Další bonusy podle platné kolektivní smlouvy

Nabízíme možnost pracovat v mladé a energické firmě, kde všichni táhnou za jeden provaz, kde si zakládáme na férovém jednání a přátelském duchu. Našim zaměstnancům se věnujeme, myslíme na ně a pečujeme o ně :-)

5 týdnů dovolené 5 týdnů dovolené
Roční bonusy Roční bonusy
Cafeterie 3000 Kč/rok Cafeterie 3000 Kč/rok
Stravenky v ceně 100 Kč Stravenky v ceně 100 Kč
Příspěvky na dětskou rekreaci - 2500 Kč/dítě/rok Příspěvky na dětskou rekreaci - 2500 Kč/dítě/rok
Příspěvek na penzijní pojištění Příspěvek na penzijní pojištění
Slevové programy u mobilních operátorů Slevové programy u mobilních operátorů
Příspěvek na cestu do práce - 2 Kč/km Příspěvek na cestu do práce - 2 Kč/km
Dny placeného volna navíc pro samoživitele Dny placeného volna navíc pro samoživitele
Odměna za pracovní nebo životní jubilea Odměna za pracovní nebo životní jubilea
Odměny za doporučení nových zaměstnanců Odměny za doporučení nových zaměstnanců
Možnost home office Možnost home office
Notebook a mobil Notebook a mobil
Možnost odborného a jazykového vzdělávání Možnost odborného a jazykového vzdělávání

O závodě

Jsme nová lokace závodu společnosti Continental v malém městě Frenštát pod Radhoštěm, které leží přímo pod Beskydami.

Na výrobní ploše zhruba 4000 m2 se zabýváme výrobou masážních sedadlových systémů do luxusních vozidel značky Mercedes a Audi.

Zaměstnancům nabízíme unikátní příležitost stát u zrodu nové perspektivní lokace.

Kontakt

Continental Automotive Czech Republic s.r.o. - Frenštát pod Radhoštěm
Erika Pavelková
Telefon: 605 518 214