Detail pozice

Test engineer - místo výkonu práce TRUTNOV POŘÍČÍ

Práce na plný úvazek
109, 549 52  Adršpach, Česká republika

Do našeho týmu hledáme posilu na pozici Zkušební technik pro naše laboratoře v Adršpachu a Trutnově.

Orientujete se v technických výkresech?
Máte elektrotechnické/ strojírenské vzdělání ?
Láká Vás práce v mezinárodním týmu a komunikace v AJ?
Preciznost a analytické myšlení je Vám vlastní?

Tak hledáme právě Vás

Co Vás čeká:

  • Výzkumné a vývojové zkoušky výrobků/prototypů
  • Měření fyzikálních parametrů
  • Plánování a vývoj testovacích metod
  • Návrhy validačních testů projektů
  • Návrhy zkušební dokumentace projektů
  • Analýzy a prezentace výsledků
  • Spolupráce v mezinárodním projektovém týmu
  • Projektová spolupráce se zákazníky / dodavateli

Co potřebujete pro tuto práci:

  • Pokročilá znalost anglického jazyka
  • Min SŠ elektrotechnického/strojírenského směru
  • Orientace v technických výkresech a standardech
  • Zkušenosti z automotive výhodou
  • Smysl pro detail, pečlivost, systematické jednání, analytické myšlení, umět věci dotahovat do konce
  • Aktivní znalost na PC (MS Office 365 - Excel, Word, PowerPoint, Teams)
  • Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič

Benefity pro Vás:

O své zaměstnance se dobře postaráme a
máme pro Vás připraveno spoustu zaměstnaneckých
benefitů, např.:

Příspěvek na penzijní připojištění – 6.000 Kč/ročně Příspěvek na penzijní připojištění – 6.000 Kč/ročně
Odměny za odpracované roky ve firmě Odměny za odpracované roky ve firmě
Dny placeného volna navíc pro matky s dětmi Dny placeného volna navíc pro matky s dětmi
Cafeterie Edenred – 6.000 Kč/ročně Cafeterie Edenred – 6.000 Kč/ročně
Příspěvky na stravování v závodní jídelně Příspěvky na stravování v závodní jídelně
Výhodné telefonní tarify Výhodné telefonní tarify
Služební telefon Služební telefon
Služební notebook Služební notebook
5 týdnů dovolené 5 týdnů dovolené
Rodinný program - 4.000 Kč/ročně Rodinný program - 4.000 Kč/ročně
Bezplatná autobusová doprava Bezplatná autobusová doprava
Firemní jazykové kurzy Firemní jazykové kurzy
Možnost profesního vzdělávání Možnost profesního vzdělávání

O závodě

S našimi 1000 zaměstnanci jsme nejstabilnějším a největším zaměstnavatelem v regionu. Jsme členem koncernu Continental AG a jedním z předních dodavatelů v automobilovém průmyslu. Kombinace technologických, ekologických, ekonomických a personálních aspektů naší práce je to, čím se Continental odlišuje.

Závod Continental Adršpach se nachází v příjemném prostředí CHKO Broumovsko. S našimi více než tisíci zaměstnanci patříme k největším a nejstabilnějším zaměstnavatelům v regionu.

Kontakt

Continental Automotive Czech Republic s.r.o. – Adršpach
Aneta Vaňková
Telefon: 491 589 516