Detail pozice

Ustawiacz maszyn wtryskowych 30 000 CZK dodatek rekrutacyjny

Práce na plný úvazek
32 000 - 40 000 Kč/měsíc
109, 549 52  Adršpach, Česká republika

Twój zakres obowiązków:

> Obsługa i regulacja ustawień maszyn wtryskowych
> Wymiana form wtryskowych

Nasze wymagania:

> wykształcenie średnie techniczne może być twoim atutem
> wymagane doświadczenie w przetwórstwie tworzyw sztucznych lub w konserwacji maszyn wtryskowych
> gotowość do pracy w systemie ciągłym – 12h (4 brygady)
> samodzielność, staranność i odpowiedzialność

Oferujemy:

> Dodatek rekrutacyjny 30.000 CZK
> Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
> Adekwatne wynagrodzenie
> Dodatek do wyżywienia
> 5 tygodni urlopu
> Dodatki w zakresie sportu, kultury, zdrowia i relaksu
> Dodatek do funduszu emerytalnego
> Dodatek do rekreacji dziecięcej
> Dodatek do transportu
> i wiele innych benefitów

Informacje o firmie:

Zakład produkcyjny Continental Adršpach znajduje się w przyjemnym otoczeniu Parku Krajobrazowego Broumovsko. Zatrudniając ponad tysiąc pracowników jesteśmy jednym z największych i najbardziej stabilnych pracodawców w regionie. Jesteśmy członkiem Grupy Continental AG i jednym z wiodących dostawców w branży motoryzacyjnej. Połączenie aspektów technologicznych, środowiskowych, ekonomicznych i personalnych naszej pracy jest tym, co wyróżnia firmę Continental spośród innych.

Příspěvek na penzijní připojištění – 6.000 Kč/ročně Příspěvek na penzijní připojištění – 6.000 Kč/ročně
Odměny za odpracované roky ve firmě Odměny za odpracované roky ve firmě
Očkování proti chřipce Očkování proti chřipce
Cafeterie Edenred – 6.000 Kč/ročně Cafeterie Edenred – 6.000 Kč/ročně
Příspěvky na stravování v závodní jídelně Příspěvky na stravování v závodní jídelně
Slevy u firemních partnerů Slevy u firemních partnerů
Výhodné telefonní tarify Výhodné telefonní tarify
5 týdnů dovolené 5 týdnů dovolené
Rodinný program - 4.000 Kč/ročně Rodinný program - 4.000 Kč/ročně
Možnost profesního vzdělávání Možnost profesního vzdělávání

O závodě

S našimi 1000 zaměstnanci jsme nejstabilnějším a největším zaměstnavatelem v regionu. Jsme členem koncernu Continental AG a jedním z předních dodavatelů v automobilovém průmyslu. Kombinace technologických, ekologických, ekonomických a personálních aspektů naší práce je to, čím se Continental odlišuje.

Závod Continental Adršpach se nachází v příjemném prostředí CHKO Broumovsko. S našimi více než tisíci zaměstnanci patříme k největším a nejstabilnějším zaměstnavatelům v regionu.

Kontakt

Continental Automotive Czech Republic s.r.o. – Adršpach/Trutnov-Poříčí
Andrea Kaiserová
Telefon: 491 589 234