Detail pozice

Specialista zákaznické logistiky

Práce na plný úvazek
109, 549 52  Adršpach, Česká republika

Práce po dobu projektu na 12 měsíců

Máte zkušenost z prostředí logistiky v automotive?
Rádi komunikujete v AJ?
Pro nové projekty hledáme posily, které se ujmou zabezpečení včasných dodávek zákazníkovi

Co Vás čeká:

  • zodpovědnost za zajištění dodávek klientům
  • tvorba expedičních dokumentů
  • logistické kalkulace
  • kontrola zásob a likvidace nepotřebných zásob
  • smlouva po dobu projektu na 12 měsíců

Co potřebujete pro tuto práci:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • pokročilá znalost AJ/NJ
  • aktivní znalost na PC (MS Office 365 - Excel, Word, PowerPoint, Teams)
  • svědomitost
  • znalost SAP výhodou
  • zkušenosti v oblasti logistiky a cla výhodou
Příspěvek na penzijní připojištění – 6.000 Kč/ročně Příspěvek na penzijní připojištění – 6.000 Kč/ročně
Odměny za odpracované roky ve firmě Odměny za odpracované roky ve firmě
Dny placeného volna navíc pro matky s dětmi Dny placeného volna navíc pro matky s dětmi
Očkování proti chřipce Očkování proti chřipce
Cafeterie Edenred – 6.000 Kč/ročně Cafeterie Edenred – 6.000 Kč/ročně
Příspěvky na stravování v závodní jídelně Příspěvky na stravování v závodní jídelně
Výhodné telefonní tarify Výhodné telefonní tarify
Služební telefon Služební telefon
Služební notebook Služební notebook
5 týdnů dovolené 5 týdnů dovolené
Rodinný program - 4.000 Kč/ročně Rodinný program - 4.000 Kč/ročně
Bezplatná autobusová doprava Bezplatná autobusová doprava
Možnost Home Office Možnost Home Office
Firemní jazykové kurzy Firemní jazykové kurzy
Možnost profesního vzdělávání Možnost profesního vzdělávání

O závodě

S našimi 1200 zaměstnanci jsme nejstabilnějším a největším zaměstnavatelem v regionu. Jsme členem koncernu Continental AG a jedním z předních dodavatelů v automobilovém průmyslu. Kombinace technologických, ekologických, ekonomických a personálních aspektů naší práce je to, čím se Continental odlišuje.

Závod Continental Adršpach se nachází v příjemném prostředí CHKO Broumovsko. S našimi více než tisíci zaměstnanci patříme k největším a nejstabilnějším zaměstnavatelům v regionu.

Kontakt

Continental Automotive Czech Republic s.r.o. – Adršpach
Aneta Vaňková
Telefon: 491 589 516