Detail pozice

Finanční účetní

Práce na plný úvazek
Průmyslová 1851, 250 01  Brandýs nad Labem, Česká republika

Chcete si zdokonalit své vědomosti v účetnictví?
Domluvíte se anglicky?
Pak čtěte dál.

Co Vás čeká:

  • Odpovědnost za proces účtování vrubopis/dobropisů od zákazníků
  • Aktivní spolupráce v angličtině nejen s oddělením reklamací v zahraničí
  • Získávání dokladů a kontrola náležitostí
  • Koordinace schvalovacího procesu
  • Párování plateb, sledování pohledávek upomínání

Co potřebujete pro tuto práci:

  • Komunikativní znalost AJ
  • SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Základní znalost účetnictví a DPH
  • Znalost MS Office 365 výhodou
  • Znalost SAP (FI/SD), zkušenosti s RPA výhodou
  • Zkušenost z mezinárodní společnosti výhodou

Benefity pro Vás:

O své zaměstnance se dobře postaráme a máme pro vás připraveno spoustu zaměstnaneckých benefitů, např.:

5 týdnů dovolené 5 týdnů dovolené
Balíček Benefit Plus 6500 Kč na rok Balíček Benefit Plus 6500 Kč na rok
Multisport karta Multisport karta
Příspěvek na závodní stravování Příspěvek na závodní stravování
Možnost odborného a jazykového vzdělávání Možnost odborného a jazykového vzdělávání
V zimě možnost očkování proti chřipce V zimě možnost očkování proti chřipce
Příspěvky zaměstnancům na dětskou rekreaci až 20 750 Kč za rok Příspěvky zaměstnancům na dětskou rekreaci až 20 750 Kč za rok
Pružná pracovní doba s možností home office Pružná pracovní doba s možností home office
Sickdays Sickdays

O závodě

Jsme Continental Automotive v Brandýse nad Labem, výrobce interiérové elektroniky pro automobilový průmysl. Se svými 2 500 zaměstnanci patříme k největším zaměstnavatelům ve Středočeském kraji, a přitom do Prahy to máme jenom 10 minut.

  • Adresa: Závod Brandýs
    Průmyslová 1851
    250 01 Brandýs nad Labem
    (mapa)
  • Zelená linka: +420 800 100 618
  • Email: personalni.brandys@continental.com
  • Více o závodě

Kontakt

Blanka Svobodová
Continental Automotive Czech Republic s.r.o.
Průmyslová 1851
250 01  Brandýs nad Labem
Česká republika
Telefon: +420 326 931 440