Detail pozice

Finanční účetní - Finance - Vitesco Technologies

Práce na plný úvazek
Kopanská 1713, 744 01  Frenštát pod Radhoštěm, Česká republika

Do našeho finančního oddělení hledáme Účetní se zaměřením na pohledávky.

Náplň práce:

  • Zajištění platebního styku pro maďarskou lokaci
  • Párování příchozích/odchozích plateb
  • Plánování cash-flow
  • Reporting na měsíční bázi
  • Příprava podkladů pro účetní a daňové audity
  • Archivace účetních dokladů
  • Zajišťování shody s firemními standardy, procesy a nástroji

Co požadujeme:

  • SŠ/VŠ ekonomického směru - znalost podvojného účetnictví
  • AJ na pokročilé úrovni slovem i písmem
  • Pokročilá znalost MS Excel
  • Znalost SAP modul FI výhodou
  • Flexibilita a schopnost orientovat se na změny
  • Organizační a komunikační schopnosti
  • Odolnost vůči stresu

Co nabízíme:

  • zázemí a know–how mezinárodní skupiny
  • přístup k nejnovějším technologiím
  • příležitost pro rozvoj a kariérový růst, možnost zvýšení kvalifikace
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • dopravné 2 Kč/km cesta do práce
  • příspěvek na brýle nebo kontaktní čočky
  • příspěvek na stravování (závodní restaurace ve firmě)
  • pracovní doba pružná - 37,5 hodin /týdenní pracovní úvazek
  • roční bonusy
  • příspěvek na rekreaci pro děti ve výši 2.500,- Kč/na jedno dítě a rok

O závodě

  • Adresa: Vitesco Technologies Czech Republic s.r.o.
    Závod Frenštát pod Radhoštěm
    Kopanská 1713
    74401 Frenštát pod Radhoštěm
  • Telefon: Zelená linka: +420 800 100 618
  • Více o závodě

Kontakt

Vitesco Technologies Czech Republic s.r.o.
Simona Brezinová
Kopanská 1713
744 01  Frenštát pod Radhoštěm-Frenštát pod Radhoštěm
Česká republika
Telefon: 800 100 618,pevná linka 556 88 1190