Detail pozice

Specialista náběhu nových výrob / Manufacturing Planner

Práce na plný úvazek
Průmyslová 1851, 250 01  Brandýs nad Labem, Česká republika

Máte zkušenost se samostatným řízením projektů v automotive nebo jiném výrobním prostředí?
Jste strojař a zvládáte komunikaci v angličtině na denní bázi?
Novým kolegům nyní navíc nabízíme náborový příspěvek 30 000 Kč.

Co Vás čeká:

  • plánování změn v sériové výrobě v rámci výrobní divize
  • příprava a zavádění nových technologií u přidělených projektů
  • dohled nad běžícími technologiemi
  • termínové plánování projektů
  • spolupráce s projektovým týmem, oddělením konstrukce a ostatními technickými odděleními
  • plánování a dohled nad dodržováním výše investic v rámci projektu

Co potřebujete pro tuto práci:

  • ukončené min. SŠ vzdělání technického směru
  • prokazatelnou praxi na obdobné pozici
  • aktivní znalost anglického jazyka podmínkou
  • zkušenosti v automobilovém průmyslu výhodou

Benefity pro Vás:

O své zaměstnance se dobře staráme a máme pro vás připravenou spoustu zaměstnaneckých benefitů, například:

  • kandidáti, kteří nastoupí do konce roku, od nás získají náborový příspěvek ve výši 30 000 Kč
  • možnost spojit kariéru s perspektivou automobilového průmyslu
  • zajímavou práci v nadnárodní společnosti
  • moderní pracovní prostředí, práci s nejnovějšími technologiemi
  • možnost využití cizích jazyků
  • osobní i profesní růst
5 týdnů dovolené 5 týdnů dovolené
Balíček Benefit Plus 6500 Kč na rok Balíček Benefit Plus 6500 Kč na rok
Multisport karta Multisport karta
Příspěvek na závodní stravování Příspěvek na závodní stravování
Možnost odborného a jazykového vzdělávání Možnost odborného a jazykového vzdělávání
Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 300 – 1 500 Kč měsíčně Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 300 – 1 500 Kč měsíčně
Příspěvky zaměstnancům na dětskou rekreaci až 20 750 Kč za rok Příspěvky zaměstnancům na dětskou rekreaci až 20 750 Kč za rok
Sickdays Sickdays
Odměna za pracovní nebo životní jubilea Odměna za pracovní nebo životní jubilea

O závodě

Jsme Continental Automotive v Brandýse nad Labem, výrobce interiérové elektroniky pro automobilový průmysl. Se svými 2 500 zaměstnanci patříme k největším zaměstnavatelům ve Středočeském kraji, a přitom do Prahy to máme jenom 10 minut.

  • Adresa: Závod Brandýs
    Průmyslová 1851
    250 01 Brandýs nad Labem
    (mapa)
  • Zelená linka: +420 800 100 618
  • Email: personalni.brandys@continental.com
  • Více o závodě

Kontakt

Zuzana Šandorková
Continental Automotive Czech Republic s.r.o.
Průmyslová 1851
250 01  Brandýs nad Labem
Česká republika
Telefon: + 420 734 268 248