Detail pozice

Engineering Laboratory Teamleader

Práce na plný úvazek
Petříkovická 248, 541 03  Trutnov-Poříčí, Česká republika

Do našeho týmu vývojové testovací laboratoře hledáme teamleadera.

Co Vás čeká:

  • Vývoj metod testování a měření
  • Odpovědnost za plánování, organizaci a řízení testování během vývoje
  • Disciplinární a funkční vedení týmu Vývojové zkušební laboratoře
  • Přezkoumání specifikace výrobku a testů zákazníka
  • Vytváření validačních plánů
  • Reporting
  • Spolupráce s interními/externími laboratořemi
  • Údržba zařízení

Co potřebujete pro tuto práci:

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru strojírenství/elektrotechniky/chemie.
  • Zkušenosti v automobilovém průmyslu
  • Znalost průmyslových výkresů a norem
  • Schopnost pracovat s 3D daty a modely
  • Znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
  • Flexibilita a ochota cestovat

Benefity pro Vás:

O své zaměstnance se dobře postaráme a
máme pro Vás připraveno spoustu zaměstnaneckých
benefitů, např.:

Příspěvek na penzijní připojištění – 6.000 Kč/ročně Příspěvek na penzijní připojištění – 6.000 Kč/ročně
Odměny za odpracované roky ve firmě Odměny za odpracované roky ve firmě
Cafeterie Edenred – 6.000 Kč/ročně Cafeterie Edenred – 6.000 Kč/ročně
Slevy u firemních partnerů Slevy u firemních partnerů
Výhodné telefonní tarify Výhodné telefonní tarify
5 týdnů dovolené 5 týdnů dovolené
Rodinný program - 4.000 Kč/ročně Rodinný program - 4.000 Kč/ročně
Bezplatná autobusová doprava Bezplatná autobusová doprava
Firemní jazykové kurzy Firemní jazykové kurzy
Možnost profesního vzdělávání Možnost profesního vzdělávání

O závodě

S našimi 1000 zaměstnanci jsme nejstabilnějším a největším zaměstnavatelem v regionu. Jsme členem koncernu Continental AG a jedním z předních dodavatelů v automobilovém průmyslu. Kombinace technologických, ekologických, ekonomických a personálních aspektů naší práce je to, čím se Continental odlišuje.

Závod Continental Adršpach se nachází v příjemném prostředí CHKO Broumovsko. S našimi více než tisíci zaměstnanci patříme k největším a nejstabilnějším zaměstnavatelům v regionu.

Kontakt

Continental Automotive Czech Republic s.r.o. – Adršpach
Aneta Vaňková
Telefon: 491 589 516