Detail pozice

Operátor ve výrobě

Práce na plný úvazek
Martinská čtvrť 1796, 744 01  Frenštát pod Radhoštěm, Česká republika
Pozice vhodná pro absolventy

Přidejte se k nám!

Pracovní náplň:

  • výroba luxusních masážních systémů do aut značky Audi, BMW, Mercedes

Jedná se o práci v týmu. Máme čistou a moderní výrobu.

Naše požadavky:

  • ochota pracovat ve směnném provozu (12 hod. směny)
  • zodpovědný přístup k práci
  • schopnost týmové spolupráce

Nabízíme:

  • stabilní práci ve firmě se silným mezinárodním zázemím
  • jistý příjem
  • atraktivní benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • skvělý kolektiv
  • příspěvek na dopravu, stravenky a další

Pokud Vás pozice zaujala, prosíme o zaslání životopisu. Těšíme se na setkání s Vámi!

5 týdnů dovolené 5 týdnů dovolené
Roční bonusy Roční bonusy
Cafeterie 3000 Kč/rok Cafeterie 3000 Kč/rok
Stravenky v ceně 100 Kč Stravenky v ceně 100 Kč
Příspěvky na dětskou rekreaci - 2500 Kč/dítě/rok Příspěvky na dětskou rekreaci - 2500 Kč/dítě/rok
Příspěvek na penzijní pojištění Příspěvek na penzijní pojištění
Slevové programy u mobilních operátorů Slevové programy u mobilních operátorů
Příspěvek na cestu do práce - 2 Kč/km Příspěvek na cestu do práce - 2 Kč/km
Dny placeného volna navíc pro samoživitele Dny placeného volna navíc pro samoživitele
Odměna za pracovní nebo životní jubilea Odměna za pracovní nebo životní jubilea
Odměny za doporučení nových zaměstnanců Odměny za doporučení nových zaměstnanců
Možnost odborného a jazykového vzdělávání Možnost odborného a jazykového vzdělávání

O závodě

Jsme nová lokace závodu společnosti Continental v malém městě Frenštát pod Radhoštěm, které leží přímo pod Beskydami.

Na výrobní ploše zhruba 4000 m2 se zabýváme výrobou masážních sedadlových systémů do luxusních vozidel značky Mercedes a Audi.

Zaměstnancům nabízíme unikátní příležitost stát u zrodu nové perspektivní lokace.

Kontakt

Continental Automotive Czech Republic s.r.o. - Frenštát pod Radhoštěm
Jana Kaderková
Martinská čtvrť 1796
744 01  Frenštát pod Radhoštěm
Czech Republic
Telefon: 737 460 771