Detail pozice

Personalista

Práce na plný úvazek
109, 549 52  Adršpach, Česká republika

Hledáme novou posilu do našeho HR týmu!

Kolegu nebo kolegyni, který má rád komunikaci, ale i administrativu, je pečlivý a svědomitý a rád pracuje s lidmi.
Týmového hráče, který dotahuje věci do konce a nebojí se nových výzev.

Co Vás čeká:

Zodpovědnost za oblast:

  • vzdělávání zaměstnanců (organizace externích i interních školení, vytváření plánu školení a jeho realizace, zajištění jazykových kurzů)
  • TMOD (talent management and organizational development)
  • správa interních benefitů
  • dotační programy EU
  • administrativa spojená s nástupy do zaměstnání
  • spolupráce se školami

Bez čeho se neobejdete:

  • pokročilá znalost anglického jazyka
  • aktivní znalost MS Office (zejména Excel)
  • smysl pro detail, pečlivost, umění věci dotahovat do konce
  • svědomitost, aktivní přístup
  • dobré komunikační dovednosti a příjemné vystupování
  • znalost SAP, pracovního práva či zkušenosti s vedením personální agendy výhodou
  • řidičský průkaz sk. B

Na co se můžete těšit

  • přátelský kolektiv, který Vám vždy podá pomocnou ruku
  • zajímavou práci u které vítáme nové nápady a dáváme prostor pro jejich realizaci
  • možnost vzdělávání
  • částečná práce z domova
Odměny za odpracované roky ve firmě Odměny za odpracované roky ve firmě
Dny placeného volna navíc pro matky s dětmi Dny placeného volna navíc pro matky s dětmi
Očkování proti chřipce Očkování proti chřipce
Příspěvky na stravování v závodní jídelně Příspěvky na stravování v závodní jídelně
Výhodné telefonní tarify Výhodné telefonní tarify
Služební telefon Služební telefon
Služební notebook Služební notebook
5 týdnů dovolené 5 týdnů dovolené
Rodinný program - 4.000 Kč/ročně Rodinný program - 4.000 Kč/ročně
Bezplatná autobusová doprava Bezplatná autobusová doprava
Možnost Home Office Možnost Home Office
Firemní jazykové kurzy Firemní jazykové kurzy
Možnost profesního vzdělávání Možnost profesního vzdělávání

Benefity pro Vás:

O své zaměstnance se dobře postaráme a
máme pro Vás připraveno spoustu zaměstnaneckých
benefitů, např.:

  • příspěvek na sport, vzdělání, péči o zdraví
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • rodinný program - 4.000,- / rok
  • možnost home office 4 dny v měsíci
  • jazykové kurzy a mnoho dalších

O závodě

S našimi 1000 zaměstnanci jsme nejstabilnějším a největším zaměstnavatelem v regionu. Jsme členem koncernu Continental AG a jedním z předních dodavatelů v automobilovém průmyslu. Kombinace technologických, ekologických, ekonomických a personálních aspektů naší práce je to, čím se Continental odlišuje.

Závod Continental Adršpach se nachází v příjemném prostředí CHKO Broumovsko. S našimi více než tisíci zaměstnanci patříme k největším a nejstabilnějším zaměstnavatelům v regionu.

Kontakt

Continental Automotive Czech Republic s.r.o. – Adršpach
Ing. Lenka Mizerová
Telefon: +420 491 589 284