Detail pozice

Vedoucí projektů

Práce na plný úvazek
109, 549 52  Adršpach, Česká republika

Jsme členem koncernu Continental AG a jedním z předních dodavatelů v automobilovém průmyslu. Kombinace technologických,
ekologických, ekonomických a personálních aspektů naší práce je to, čím se Continental odlišuje – výkon je naší vášní.

Závod Continental Adršpach se nachází v příjemném prostředí CHKO Broumovsko. S našimi více než tisíci
zaměstnanci patříme k největším a nejstabilnějším zaměstnavatelům v regionu.

Co Vás čeká:

  • Plánování projektů a jejich předání do sériové výroby – projektový management
  • Sledování a uzavírání jednotlivých fází projektu
  • Spolupráce při plánování investic
  • Účast na jednání s techniky u zákazníka
  • Spolupráce s oddělením vývoje
  • Přejímky výrobních a zkušebních zařízení
  • Řízení výroby vzorků a tvorba dokumentace
  • Optimalizace nákladů

Co potřebujete pro tuto práci:

  • Min SŠ strojního nebo elektrotechnického směru
  • Pokročilá znalost AJ slovem i písmem
  • NJ výhodou
  • Zkušenosti v automotive výhodou
  • Zkušenosti s projektovým řízením výhodou
  • Schopnost vést a motivovat tým
  • Pečlivost a samostatnost
  • Schopnost orientovat se v konstrukční a technologické dokumentaci

Benefity pro Vás:

O své zaměstnance se dobře postaráme a
máme pro Vás připraveno spoustu zaměstnaneckých
benefitů, např.:

Příspěvek na penzijní připojištění – 6.000 Kč/ročně Příspěvek na penzijní připojištění – 6.000 Kč/ročně
Odměny za odpracované roky ve firmě Odměny za odpracované roky ve firmě
Dny placeného volna navíc pro matky s dětmi Dny placeného volna navíc pro matky s dětmi
Cafeterie Edenred – 6.000 Kč/ročně Cafeterie Edenred – 6.000 Kč/ročně
Příspěvky na stravování v závodní jídelně Příspěvky na stravování v závodní jídelně
Výhodné telefonní tarify Výhodné telefonní tarify
Služební telefon Služební telefon
Služební notebook Služební notebook
5 týdnů dovolené 5 týdnů dovolené
Rodinný program - 4.000 Kč/ročně Rodinný program - 4.000 Kč/ročně
Bezplatná autobusová doprava Bezplatná autobusová doprava
Možnost Home Office Možnost Home Office
Firemní jazykové kurzy Firemní jazykové kurzy
Možnost profesního vzdělávání Možnost profesního vzdělávání

O závodě

S našimi 1000 zaměstnanci jsme nejstabilnějším a největším zaměstnavatelem v regionu. Jsme členem koncernu Continental AG a jedním z předních dodavatelů v automobilovém průmyslu. Kombinace technologických, ekologických, ekonomických a personálních aspektů naší práce je to, čím se Continental odlišuje.

Závod Continental Adršpach se nachází v příjemném prostředí CHKO Broumovsko. S našimi více než tisíci zaměstnanci patříme k největším a nejstabilnějším zaměstnavatelům v regionu.

Kontakt

Continental Automotive Czech Republic s.r.o. – Adršpach
Aneta Vaňková
Telefon: 491 589 516