Detail pozice

Mechanik - seřizovač

Práce na plný úvazek
Martinská čtvrť 1796, 744 01  Frenštát pod Radhoštěm, Česká republika
Pozice vhodná pro absolventy

Pracovní náplň:

> Budete pracovat s technologiemi, které svařují, vysekávají, ohýbají fólie, sekají hadice, s testery, scannery, kamery, lisy, atd…
> zajišťovat seřízení a opravy výrobních a testovacích zařízení;
> provádět týdenní plánované údržby;
> opakované uvolňování výroby;
> vedení provozní dokumentace a zpracování informací.

Naše požadavky:

> SOU/SŠ vzdělání v technickém směru
> znalost práce na PC
> manuální zručnost
> ochotu pracovat na směny 11 hod.

Nabízíme:

výborný kolektiv
atraktivní benefity
5 týdnů dovolené
stravenky
příspěvek na dopravu do práce
kafeterie 3000 Kč/rok

Pokud Vás pozice zaujala, prosíme o zaslání životopisu. Těšíme se na setkání s Vámi!

Pružná pracovní doba 37,5 hod. Pružná pracovní doba 37,5 hod.

O závodě

Jsme nová lokace závodu společnosti Continental v malém městě Frenštát pod Radhoštěm, které leží přímo pod Beskydami.

Na výrobní ploše zhruba 4000 m2 se zabýváme výrobou masážních sedadlových systémů do luxusních vozidel značky Mercedes a Audi.

Zaměstnancům nabízíme unikátní příležitost stát u zrodu nové perspektivní lokace.

Kontakt

Continental Automotive Czech Republic s.r.o. - Frenštát pod Radhoštěm
Jana Veřmiřovská Kaderková
Martinská čtvrť 1796
744 01  Frenštát pod Radhoštěm
Czech Republic
Telefon: 737 460 771