Detail pozice

Flexibilní brigáda ve výrobě nebo skladu

Brigáda, od 3. 1. 2022 do 31. 12. 2022
Průmyslová 1851, 250 01  Brandýs nad Labem, Česká republika

Hledáte přivýdělek ke studiu nebo si chcete přilepšit?
U nás si můžete vydělat 150 Kč/hod + příplatky za směny (noční, víkendy aj.).
Směny si naplánujete podle svých časových možností, jsme jen 10 min od Prahy.
Nástup je možný od ledna 2022.

Jak často Vás budeme potřebovat?

  • tak, jak budete chtít Vy - směny si naplánujete dopředu dle svých možností (klidně jenom na víkendy)
  • nebráníme se ani dlouhodobé spolupráci

Co Vás čeká:

  • ve výrobě budete mít za úkol manuální montáž rádií, navigací, palubních přístrojů a dalších výrobků
  • ve skladu pak balení, skenování a etiketování výrobků
  • pracovat budete v příjemném a čistém prostředí klimatizované výrobní nebo skladové haly
  • vybavíme Vás ochrannými pomůckami, ať se u nás cítíte bezpečně a pohodlně

Vše Vás naučíme. Jedinou podmínkou je věk nad 18 let a zručnost.

Benefity pro Vás:

  • pokud odpracujete min. 5 hod za den, budete mít nárok na příspěvek na stravování
  • získáte stabilní pracovní místo
  • získáte nové zkušenost z velké mezinárodní výrobní společnosti.
  • smlouva na DPP
Příspěvek na závodní stravování Příspěvek na závodní stravování

O závodě

Jsme Continental Automotive v Brandýse nad Labem, výrobce interiérové elektroniky pro automobilový průmysl. Se svými 2 500 zaměstnanci patříme k největším zaměstnavatelům ve Středočeském kraji, a přitom do Prahy to máme jenom 10 minut.

  • Adresa: Závod Brandýs
    Průmyslová 1851
    250 01 Brandýs nad Labem
    (mapa)
  • Zelená linka: +420 800 100 618
  • Email: personalni.brandys@continental.com
  • Více o závodě

Kontakt

Zuzana Šandorková
Continental Automotive Czech Republic s.r.o.
Průmyslová 1851
250 01  Brandýs nad Labem
Česká republika
Telefon: + 420 734 268 248