Detail pozice

Celní referent

Práce na plný úvazek
109, 549 52  Adršpach, Česká republika

Máte zkušenost z prostředí logistiky v automotive?
Rádi komunikujete v AJ?
Přidejte se k nám!
Do našeho týmu hledáme posily na pozici Celní referent

Co Vás čeká:

  • Každodenní zpracování dovozních a vývozních dokladů
  • Kontrola zpracovaných podkladů a odsouhlasení - potvrzení CÚ
  • Dohled nad stavem dat ve správě dat v celních programech
  • Tvorba a údržba dokumentace, vedení agendy odd. celních záležitostí

Co potřebujete pro tuto práci:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Zkušenosti v oblasti celního řízení výhodou
  • Znalost SAP výhodou

Benefity pro Vás:

O své zaměstnance se dobře postaráme a
máme pro Vás připraveno spoustu zaměstnaneckých
benefitů, např.:

Příspěvek na penzijní připojištění – 6.000 Kč/ročně Příspěvek na penzijní připojištění – 6.000 Kč/ročně
Odměny za odpracované roky ve firmě Odměny za odpracované roky ve firmě
Dny placeného volna navíc pro matky s dětmi Dny placeného volna navíc pro matky s dětmi
Cafeterie Edenred – 6.000 Kč/ročně Cafeterie Edenred – 6.000 Kč/ročně
Příspěvky na stravování v závodní jídelně Příspěvky na stravování v závodní jídelně
Výhodné telefonní tarify Výhodné telefonní tarify
Služební telefon Služební telefon
Služební notebook Služební notebook
5 týdnů dovolené 5 týdnů dovolené
Rodinný program - 4.000 Kč/ročně Rodinný program - 4.000 Kč/ročně
Bezplatná autobusová doprava Bezplatná autobusová doprava
Možnost Home Office Možnost Home Office
Firemní jazykové kurzy Firemní jazykové kurzy
Možnost profesního vzdělávání Možnost profesního vzdělávání

O závodě

S našimi 1100 zaměstnanci jsme nejstabilnějším a největším zaměstnavatelem v regionu. Jsme členem koncernu Continental AG a jedním z předních dodavatelů v automobilovém průmyslu. Kombinace technologických, ekologických, ekonomických a personálních aspektů naší práce je to, čím se Continental odlišuje.

Závod Continental Adršpach se nachází v příjemném prostředí CHKO Broumovsko. S našimi více než tisíci zaměstnanci patříme k největším a nejstabilnějším zaměstnavatelům v regionu.

Kontakt

Continental Automotive Czech Republic s.r.o. – Adršpach
Aneta Vaňková
Telefon: 491 589 516