Detail pozice

MEZ-SYSTÉMOVÁ OBSLUHA I. - směny 12 hod.

Práce na plný úvazek
Martinská čtvrť 1796, 744 01  Frenštát pod Radhoštěm, Česká republika
Pozice vhodná pro absolventy

Pracovní náplň:

Budete pracovat s technologiemi, které svařují, vysekávají, ohýbají fólie, sekají hadice, s testery, scannery, kamery, lisy, atd…

> zajišťovat seřízení a opravy výrobních a testovacích zařízení;
> provádět týdenní plánované údržby;
> opakované uvolňování výroby;
> vedení provozní dokumentace a zpracování informací.

Naše požadavky:

> SOU/SŠ vzdělání v technickém směru, výhodou elektro
> vyhláška 50 § 5; 6 výhodou
> znalost práce na PC a v SAPu
> manuální zručnost
> zodpovědnost, samostatnost
> řešení problémů
> touhu učit se novým věcem
> ochotu pracovat na směny

Nabízíme:

  • zajímavou pozici v rámci nově vznikající lokality
  • příležitost být u vzniku nové lokace závodu Continental
  • jedinečnou příležitost být u nastavování všech procesů
  • know how a zázemí silné mezinárodní společnosti
  • atraktivní benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • další bonusy podle platné kolektivní smlouvy

Pokud Vás pozice zaujala, prosíme o zaslání motivačního dopisu a strukturovaného životopisu. Těšíme se na setkání s Vámi!

5 týdnů dovolené 5 týdnů dovolené
Roční bonusy Roční bonusy
Cafeterie 3000 Kč/rok Cafeterie 3000 Kč/rok
Stravenky v ceně 100 Kč Stravenky v ceně 100 Kč
Příspěvky na dětskou rekreaci - 2500 Kč/dítě/rok Příspěvky na dětskou rekreaci - 2500 Kč/dítě/rok
Příspěvek na penzijní pojištění Příspěvek na penzijní pojištění
Slevové programy u mobilních operátorů Slevové programy u mobilních operátorů
Příspěvek na cestu do práce - 2 Kč/km Příspěvek na cestu do práce - 2 Kč/km
Dny placeného volna navíc pro samoživitele Dny placeného volna navíc pro samoživitele
Pružná pracovní doba 37,5 hod. Pružná pracovní doba 37,5 hod.
Odměna za pracovní nebo životní jubilea Odměna za pracovní nebo životní jubilea
Odměny za doporučení nových zaměstnanců Odměny za doporučení nových zaměstnanců
Možnost home office Možnost home office
Notebook a mobil Notebook a mobil
Možnost odborného a jazykového vzdělávání Možnost odborného a jazykového vzdělávání

O závodě

Jsme nová lokace závodu společnosti Continental v malém městě Frenštát pod Radhoštěm, které leží přímo pod Beskydami.

Na výrobní ploše zhruba 4000 m2 se zabýváme výrobou masážních sedadlových systémů do luxusních vozidel značky Mercedes a Audi.

Zaměstnancům nabízíme unikátní příležitost stát u zrodu nové perspektivní lokace.

Kontakt

Continental Automotive Czech Republic s.r.o. - Frenštát pod Radhoštěm
Jana Veřmiřovská Kaderková
Martinská čtvrť 1796
744 01  Frenštát pod Radhoštěm
Czech Republic
Telefon: 737 460 771