Detail pozice

Production Equipment Engineer

Práce na plný úvazek
Průmyslová 1851, 250 01  Brandýs nad Labem, Česká republika
Pozice vhodná pro absolventy

Jste nadšenci do technologií a robotiky?
Přidejte se do týmu zapálených inženýrů a buďte s námi při zavádění nejnovějších výrobních technologií!
Novým kolegům nyní navíc nabízíme náborový příspěvek 30 000 Kč.

Co budete dělat:

Production Equipment Engineer je u nás odborník přes výrobní zařízení.
Využíváme ty nejnovějších technologie na trhu - roboty i koboty - a hledáme profíka, který se s námi bude podílet na jejich výběru a zprovoznění.
Budete tedy:

  • tvořit technické specifikace robotizovaných pracovišť z pohledu technologie
  • spolupracovat na výběrových řízeních na dodavatele technologií
  • jezdit na návštěvy k dodavatelům a sledovat průběh příprav
  • podílet se na zprovoznění a testování funkčnosti linky
  • řešit případné vzniklé technické problémy a požadavky na změny
  • tvořit technickou dokumentaci
  • zaškolovat údržbu a personál, jak zařízení používat

Co potřebujete pro tuto práci:

  • SŠ/VŠ strojírenského směru
  • dobrou znalost technologií
  • zkušenost s výstavbou robotizovaných linek výhodou
  • AJ na komunikativní úrovni
  • řidičský průkaz sk. B
  • nadšení do technologií

Benefity pro Vás:

O své zaměstnance se dobře postaráme a  máme pro Vás připraveno spoustu zaměstnaneckých benefitů, např.:

  • Kandidáti, kteří nastoupí nejpozději do konce léta, od nás získají náborový příspěvek ve výši 30 000 Kč.
  • Stejnou částku můžete dostat, pokud se za námi přestěhujete.

CustomerCategory

B

VYROBNITECHNOLOGIEAPROJEKTOVYMANAGEMENT

holiday;package;multisport;food;education;vaccination

3k7X476D8wI

obecny

Jsme Continental Automotive v Brandýse nad Labem, výrobce interiérové elektroniky pro automobilový průmysl. Se svými 2 500 zaměstnanci patříme k největším zaměstnavatelům ve Středočeském kraji, a přitom do Prahy to máme jenom 10 minut.

Kontakt

Continental Automotive Czech Republic s.r.o. - Brandýs nad Labem
Marie Jansová
Průmyslová 1851
250 01  Brandýs nad Labem
Česká republika
Telefon: + 420 704 954 896