Detail pozice

PRACOWNIK PRODUKCJI - BONUS NA START 15 000 Kč

Práce na plný úvazek
24 000 - 29 000 Kč/měsíc
Kopanská 1713, 744 01  Frenštát pod Radhoštěm, Česká republika
Pozice vhodná pro absolventy

Zakres obowiązków:

  • osadzanie elementów, kontrola wizualna, montaż i testowanie jednostek sterowania
  • praca w zespole w stabilnej firmie
  • długoterminowe zatrudnienie z perspektywą

Jakie mamy wymagania?

  • Zręczność manualna i odpowiedzialność
  • Elastyczność czasowa, chęć pracy w trybie ciągłym
  • Chęci do pracy
  • Reszty nauczymy 

Co za to oferujemy?

  • Wynagrodzenie min. 26 500 Kč + 1 000 Kč bonus za pełną obecność
  • Dodatek za nadgodziny + specjalny bonus za nadgodziny (600 Kč/ 12 godzinna zmiana)
  • Bonus na start 15 000 Kč (5 000 Kč zyskuje się po ukończonym odpracowanym miesiącu, 10 000 Kč po trzech odpracowanych miesiącach)
  • Dodatek transportowy (2 Kč/km)
  • Bony żywnościowe w postaci elektronicznej karty (dodatek od pracodawcy 66 Kč za każdą odpracowaną 12 godzinną zmianę)
  • 5 tygodni urlopu
  • Kafeteria 3 000 Kč/ rok
  • Dodatek na ubezpiecznie emerytalne
  • Gwarantowane ubezpieczenie zdrowotne (możliwość korzystania z czeskiej opieki medycznej)
  • Dofinansowanie rekreacji dla dzieci do 2 500 Kč
  • Dofinansowanie okularów, szkieł kontaktowych
  • Jeżeli praca u nas będzie się Wam podobała - premie za pracownicze i życiowe jubileusze

Zelená linka:

0800 100 618

5 týdnů dovolené 5 týdnů dovolené

Ref.číslo

O závodě

Vitesco Technologies Czech Republic s.r.o.;
Kopanská 1713, 74401 Frenštát pod Radhoštěm
Frenštát pod Radhoštěm, Česká republika

  • Adresa: Vitesco Technologies Czech Republic s.r.o.
    Závod Frenštát pod Radhoštěm
    Kopanská 1713
    74401 Frenštát pod Radhoštěm
  • Telefon: Zelená linka: +420 800 100 618
  • Více o závodě

Kontakt

Vitesco Technologies Czech Republic s.r.o. - Frenštát pod Radhoštěm
Petra Malinová