Detail pozice

Inženýr nástrojů lisovny plastů /Tooling Engineer

Práce na plný úvazek
Průmyslová 1851, 250 01  Brandýs nad Labem, Česká republika

Pro naši lisovnu hledáme nového specialistu z oboru zpracování plastů.

Co Vás čeká:

  • Technická koordinace transferu nástrojů
  • Tvorba koncepce výroby plastů
  • Specifikace nových norem pro plánované projekty
  • Podpora projektů v sériové výrobě

Od Vás potřebujeme:

  • Znalost konstrukce forem a plastových dílů podmínkou
  • Praxi v oboru zpracování plastů min. 5 let
  • VŠ vzdělání technického zaměření
  • Zkušenost s projekty instalace nástrojů do sériové výroby
  • Aktivní znalost anglického jazyka

Nabízíme:

  • Možnost spojit kariéru s perspektivou automobilového průmyslu
  • Zajímavou práci v nadnárodní společnosti
  • Možnost využití cizích jazyků
  • Osobní i profesní růst
  • Moderní pracovní prostředí, práci s nejnovějšími technologiemi
  • Motivující systém odměňování a benefitů
  • Vzdělávací program a program rozvoje jazykových znalostí
5 týdnů dovolené 5 týdnů dovolené
Balíček Benefit Plus 6500 Kč na rok Balíček Benefit Plus 6500 Kč na rok
Multisport karta Multisport karta
Příspěvek na závodní stravování Příspěvek na závodní stravování
Možnost odborného a jazykového vzdělávání Možnost odborného a jazykového vzdělávání
V zimě možnost očkování proti chřipce V zimě možnost očkování proti chřipce
Příspěvky zaměstnancům na dětskou rekreaci až 20 750 Kč za rok Příspěvky zaměstnancům na dětskou rekreaci až 20 750 Kč za rok

O závodě

Jsme Continental Automotive v Brandýse nad Labem, výrobce interiérové elektroniky pro automobilový průmysl. Se svými 2 500 zaměstnanci patříme k největším zaměstnavatelům ve Středočeském kraji, a přitom do Prahy to máme jenom 10 minut.

  • Adresa: Závod Brandýs
    Průmyslová 1851
    250 01 Brandýs nad Labem
    (mapa)
  • Zelená linka: +420 800 100 618
  • Email: personalni.brandys@continental.com
  • Více o závodě

Kontakt

Veronika Suchá
Continental Automotive Czech Republic s.r.o.
Průmyslová 1851
250 01  Brandýs nad Labem
Česká republika
Telefon: +420 326 932 319