Frenštát pod Radhoštěm

Vitesco Technologies Czech Republic s.r.o.;
Kopanská 1713, 74401 Frenštát pod Radhoštěm
Frenštát pod Radhoštěm, Česká republika

Asistent/ka manažera

Náplň práce:

> Vedení kalendáře a organizace schůzek výrobního ředitele FF1.
> Zabezpečení veškeré administrativní činnost v rámci oddělení.
> Vystavování objednávek, urgence dodávek, sledování obchodních případů.
> Organizace služebních cest.
> Evidence, vyřízení a archivace došlé a odeslané korespondence.
> Organizace a příprava pracovních jednání a prezentací, zápisy z porad.
> Podpora manažera i celého týmu.
> Správa intranetových stránek oddělení.
> Pravidelný reporting.
> Péče o zákaznické návštěvy.
> Práce se systémem SAP.

Co požadujeme:

> SŠ vzdělání
> Praxe na obdobné pozici - vítána
> Znalost AJ – na komunikativní úrovni, znalost NJ výhodou
> Znalost práce na PC (MS Office), znalost MS Excel, PowerPoint – pokročilá úroveň
> Znalost SAP - výhodou
> ŘP skupiny B
> Velmi dobré komunikační a organizační dovednosti
> Samostatnost, flexibilitu, iniciativu, kreativita
> Pozitivní přístup

Nabízíme:

  • Zázemí a know – how silné mezinárodní skupiny.
  • Příležitost pro rozvoj a kariérový růst.
  • Odpovídající finanční ohodnocení a široké portfolio zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravné, pružná pracovní doba, závodní stravování, atd.)

Více informací o nás:

Divize Powertrain se zaměřuje na efektivní a bezchybné řídicí systémy vozidel. Zde divize pracuje na zlepšení výkonu vstřikových systémů, turbodmychadel, řídicích jednotek převodové soustavy, senzorů, systémů pohonných zařízení a následné zpracování výfukových plynů. Současně dláždí cestu pro elektrifikaci vozidel prostřednictvím efektivní technologie systémů a ekonomické integrace vozidla.

Kontakt

Vitesco Technologies Czech Republic s.r.o.
Veronika Gajdošová
Telefon: 703 490 845

Informace o závodu

Frenstat
Závod Frenštát pod Radhoštěm
Kopanská 1713
74401 Frenštát pod Radhoštěm

49.5398633N, 18.2132106E