Frenštát pod Radhoštěm

Vitesco Technologies Czech Republic s.r.o.;
Kopanská 1713, 74401 Frenštát pod Radhoštěm
Frenštát pod Radhoštěm, Česká republika

Finanční analytik/Controller

Náplň práce:

> Pravidelný reporting finančních ukazatelů společnosti
> Plánování a příprava rozpočtů
> Spolupráce na finanční uzávěrce
> Příprava kalkulací, analýzy nákladů
> Zodpovědnost za svěřené oblasti v rámci FF
> Údržba kmenových dat
> Komunikace s interními i externími kontakty

Co požadujeme:

> VŠ ekonomického směru
> Pokročila úroveň angličtiny
> 2 roky praxe v oboru výhodou
> Pokročilá znalost MS Office, SAP
> Znalost struktury výsledovky a bilance
> Proaktivní přístup
> Zaměření na přesnost, systematičnost
> Velmi dobré analytické a komunikační schopnosti

Co nabízíme:

> Zázemí a know–how mezinárodní skupiny
> Přístup k nejnovějším technologiím
> Příležitost pro rozvoj a kariérový růst, možnost zvýšení kvalifikace
> 5 týdnů dovolené
> Příspěvek na penzijní připojištění
> Dopravné 2 Kč/km cesta do práce (dle dojezdové vzdálenosti)
> Příspěvek na brýle nebo kontaktní čočky 1450,-Kč/2roky
> Příspěvek na závodní stravování (závodní restaurace ve firmě)
> Pracovní doba pružná - 37,5 hodin /týdenní pracovní úvazek
> Roční bonusy
> Příspěvek na rekreaci pro děti ve výši 2.000,- Kč/na jedno dítě a rok

Kontakt

Vitesco Technologies Czech Republic s.r.o. - Frenštát pod Radhoštěm
Gabriela Opletalová
Kopanská 1713
744 01  Frenštát pod Radhoštěm-Frenštát pod Radhoštěm
Česká republika
Telefon: +420 556 884 392; 800 100 618

Informace o závodu

Frenstat
Vitesco Technologies Czech Republic s.r.o.
Závod Frenštát pod Radhoštěm
Kopanská 1713
74401 Frenštát pod Radhoštěm

49.5398633N, 18.2132106E