Ostrava

Hledáme nového člena do týmu vývojového centra automobilových senzorů v Ostravě s globální působností:

Investment Controller

Bavilo by Vás posuzovat investiční záměry v automotive společnosti z finančního hlediska? Máte VŠ ekonomické vzdělání, dorozumíte se dobře anglicky, jste analyticky zaměření a dokážete porozumět souvislostem i v technické oblasti?

Náplň práce:

  • Investiční controlling – posuzování investičních rozpočtů a forecastů (zejména technických investic – např. stavba výrobní linky)
  • Podpora v oblasti investičního controllingu pro všechny lokace BU v rámci celého světa
  • Finanční analýzy investičních výdajů
  • Příprava měsíčních reportů v oblasti investic
  • Koordinace procesu Investment Controlling, práce s controllingovými nástroji
  • Práce v rámci mezinárodního týmu, spolupráce s dalšími odděleními (Operations controlling, Industrial Engineering a další)

Co od Vás očekáváme:

  • VŠ ekonomického směru (ekonomika, finance, účetnictví, controlling)
  • Pokročilá znalost AJ slovem i písmem
  • Pokročilá znalost MS Office (zejména Excel)
  • Výborné analytické myšlení
  • Technické představivost
  • Dobré komunikační dovednosti, orientace na týmovou spolupráci
  • Časová flexibilita

Výhodou:

  • Praxe v oblasti controllingu
  • Zkušenost v automobilovém průmyslu
  • Znalost SAP

Co za to nabízíme:

  • Zázemí a know-how velké mezinárodní společnosti
  • Pružná pracovní doba 37,5 hod./týdně (fixní část 9.00 - 14.00 hod.)
  • Home office
  • 5 týdnů dovolené, Sick days
  • Profesní vzdělávání, talentové programy
  • Roční bonus
  • Příspěvek na dopravné, stravování, penzijní připojištění
  • Výhodné nabídky mobilních operátorů
  • Aktivní využití angličtiny v mluvené i písemné podobě
  • Moderní pracovní prostředí
  • Možnost parkování přímo před budovou
  • Firemní kultura podporující otevřenou komunikaci a spolupráci

Kdo jsme?

  • Výzkumné a vývojové centrum pro senzory a aktuátory (BU S&A) bylo založeno v roce 2008 ve Frenštátě pod Radhoštěm, od dubna 2014 má nové sídlo v Ostravě. V současné době se řadí mezi největší vývojové lokace koncernu Continental AG s globální působností. Mezi naše hlavní zákazníky patří přední výrobci automobilů a trucků jako jsou Daimler, GM, Audi, Scania, MAN, Cummins a další.
  • Z důvodu dalšího rozvoje našich aktivit v oblasti výzkumu a vývoje zejména senzorů hledáme zkušené i mladé odborníky s technickým vzděláním a zkušenostmi, kteří chtějí dále rozvíjet své odborné znalosti a mají chuť pracovat v R&D. Uplatnění u nás najdou projektoví manažeři, vývojoví a systémoví inženýři, konstruktéři, technologové, procesní inženýři, technici kvality,HW a SW developeři, test inženýři, technici laboratoří.

Kontakt

Vitesco Technologies Czech Republic s.r.o.
Veronika Krčová
Na Rovince 879
720 00  Ostrava-Hrabová
Česká republika
Telefon: 800 100 618

Informace o vývojovém centru