Frenštát pod Radhoštěm

Vitesco Technologies Czech Republic s.r.o.;
Kopanská 1713, 74401 Frenštát pod Radhoštěm
Frenštát pod Radhoštěm, Česká republika

Technik BOZP a PO (m/ž)

Náplň práce:

> Kontrola dodržování zákonů, předpisů a norem v oblasti BOZP a PO (kontroly a interní audity)
> Zpracovávání a udržování směrnic a předpisů a dokumentace v oblasti BOZP a PO, kontrola dokumentace BOZP a PO na pracovištích
> Evidence, hlášení a metodika v oblasti pracovních úrazů
> Školení v oblasti BOZP a PO
> Provádění preventivních činností v oblasti BOZP a PO
> Spolupráce na zpracování kategorizace pracovišť a vyhledávání a vyhodnocování rizik práce
> Posuzování technologických projektů a účast při uvádění technologických zařízení do provozu
> Zajišťování revizí v oblasti PO

Co požadujeme:

> min. SŠ nebo VŠ – FBI
> Praxe v oblasti BOZP/PO min. 1 rok
> OZO v oblasti PO, případně technik PO
> OZO v oblasti prevence rizik
> znalost jazyka anglického na úrovni min. A2

zástup za MD/RD

Co nabízíme:

> Zázemí a know–how mezinárodní skupiny
> Přístup k nejnovějším technologiím
> Příležitost pro rozvoj a kariérový růst, možnost zvýšení kvalifikace
> Vzdělávací program (některé vzdělávací programy v zahraničí)
> Možnost cestování (zahraniční služební cesty)
> 5 týdnů dovolené
> Příspěvek na penzijní připojištění
> Dopravné 2 Kč/km cesta do práce (dle dojezdové vzdálenosti)
> Příspěvek na brýle nebo kontaktní čočky 1450,-Kč/2roky
> Příspěvek na závodní stravování (závodní restaurace ve firmě)
> Pracovní doba pružná - 37,5 hodin /týdenní pracovní úvazek
> Roční bonusy
> Program doporučení nového zaměstnance (finanční odměna)
> Příspěvek na rekreaci pro děti ve výši 2.000,- Kč/na jedno dítě a rok

> zástup za MD/RD

Více informací o nás:

Divize Powertrain se zaměřuje na efektivní a bezchybné řídicí systémy vozidel. Zde divize pracuje na zlepšení výkonu vstřikových systémů, turbodmychadel, řídicích jednotek převodové soustavy, senzorů, systémů pohonných zařízení a následné zpracování výfukových plynů. Současně dláždí cestu pro elektrifikaci vozidel prostřednictvím efektivní technologie systémů a ekonomické integrace vozidla.

URL

Kontakt

Vitesco Technologies Czech Republic s.r.o. - Frenštát pod Radhoštěm
Gabriela Opletalová
Kopanská 1713
744 01  Frenštát pod Radhoštěm-Frenštát pod Radhoštěm
Česká republika
Telefon: +420 556 884 392; 800 100 618

Informace o závodu

Frenstat
Vitesco Technologies Czech Republic s.r.o.
Závod Frenštát pod Radhoštěm
Kopanská 1713
74401 Frenštát pod Radhoštěm

49.5398633N, 18.2132106E