Frenštát pod Radhoštěm

Vitesco Technologies Czech Republic s.r.o.;
Kopanská 1713, 74401 Frenštát pod Radhoštěm
Frenštát pod Radhoštěm, Česká republika

Technik výrobních prostředků - SMT

Náplň práce:

> AOI Viscom, Omron – tvorba, ladění inspekčních programů - Automatické Optické Inspekce po reflow pájení
> Administrace serverových aplikací pro oblast SMT linek
> Administrace Traceability pro SMT (MES aplikace)

Co požadujeme:

> SŠ/VŠ technického zaměření – Elektro/IT
> znalost operačního systémů Windows
> Dobrá znalost práce na PC (MS Windows,MS Office)
> Znalost programovacích jazyků (např. C, C++, C#)
> Znalost SMT procesů - výhodou
> Vyhláška č. 50 paragraf 5.
> Znalost AJ na komunikativní úrovni podmínkou
> Odpovědnost, spolehlivost, flexibilita
> Schopnost analytického myšlení
> ŘP sk.B

Co nabízíme:

> Zázemí a know–how mezinárodní skupiny
> Přístup k nejnovějším technologiím
> Příležitost pro rozvoj a kariérový růst, možnost zvýšení kvalifikace
> Vzdělávací program (některé vzdělávací programy v zahraničí)
> Možnost cestování (zahraniční služební cesty)
> 5 týdnů dovolené
> Příspěvek na penzijní připojištění
> Dopravné 2 Kč/km cesta do práce (dle dojezdové vzdálenosti)
> Příspěvek na brýle nebo kontaktní čočky 1450,-Kč/2roky
> Příspěvek na závodní stravování (závodní restaurace ve firmě)
> Pracovní doba pružná - 37,5 hodin /týdenní pracovní úvazek
> Roční bonusy
> Program doporučení nového zaměstnance (finanční odměna)
> Příspěvek na rekreaci pro děti ve výši 2.000,- Kč/na jedno dítě a rok

Více informací o nás:

V divizi Powertrain se sdružují inovativní a efektivní systémová řešení v rámci celého hnacího ústrojí současnosti i zítřka. V souladu s hlavní myšlenkou „Clean Power“ je jízda automobilem díky výrobkům ekologičtější a nákladově efektivnější. Kromě toho zvyšují komfort a radost z jízdy.

URL

Kontakt

Vitesco Technologies Czech Republic s.r.o. - Frenštát pod Radhoštěm
Jan Skýpala

Informace o závodu

Frenstat
Vitesco Technologies Czech Republic s.r.o.
Závod Frenštát pod Radhoštěm
Kopanská 1713
74401 Frenštát pod Radhoštěm

49.5398633N, 18.2132106E
Zeptejte se našeho chatbota