Ostrava

Hledáme nového člena do týmu vývojového centra automobilových senzorů v Ostravě s globální působností:

HR Business Partner

Náplň práce:

  • Realizace firemní HR strategie se znalostí interních procesů, pracovního práva a situace na trhu práce.
  • Spolupráce na vytváření Employer Brandingu.
  • Řízení Onboarding procesu, hodnocení procesu a nápravná opatření.
  • Spoluúčast na vytváření a realizaci CompBen politiky (HAY metodologie, programy na udržení zaměstnanců, cafeteria system atd.).
  • Spolupráce se specialistou vzdělávání na řízení rozvoje zaměstnanců, rozvojových programech a kariérním plánování.
  • Reporting klíčových HR KPI´s (fluktuace, počet zaměstnanců, průměrná mzda atd.).
  • Podpora managementu a zaměstnanců v rámci svěřené oblasti.

Co od Vás očekáváme:

  • VŠ vzdělání, ideálně ekonomického nebo technického směru.
  • Velmi dobrá znalost AJ.
  • Min. 2 roky praxe jako HR BP.
  • Pokročilá znalost MS Office (Word, Excel, Power Point).
  • Znalost SAP (HR modul) výhodou.
  • Orientace v zákoníku práce a související legislativě.
  • Velmi dobré komunikační a koordinační schopnosti.
  • Strukturovaný a analytický přístup k řešení problémů.
  • Chuť pracovat na nastavování nových procesů a změn.

Co za to nabízíme:

  • Zázemí a know-how silné mezinárodní společnosti
  • Pružná pracovní doba 37,5 hod./týdně (fixní část 9.00 - 14.00 hod.)
  • Home office
  • 5 týdnů dovolené, Sick days
  • Profesní vzdělávání, talentové programy
  • Roční bonus
  • Příspěvek na dopravné, stravování, penzijní připojištění
  • Výhodné nabídky mobilních operátorů
  • Firemní kultura podporující otevřenou komunikaci a spolupráci

Kdo jsme?

  • Výzkumné a vývojové centrum pro senzory a aktuátory (BU PTC) bylo založeno v roce 2008 ve Frenštátě pod Radhoštěm, od dubna 2014 má nové sídlo v Ostravě. V současné době se řadí mezi největší vývojové lokace koncernu Continental AG s globální působností. Mezi naše hlavní zákazníky patří přední výrobci automobilů a trucků jako jsou Daimler, GM, Audi, Scania, MAN, Cummins a další.
  • Z důvodu dalšího rozvoje našich aktivit v oblasti výzkumu a vývoje zejména senzorů hledáme zkušené i mladé odborníky s technickým vzděláním a zkušenostmi, kteří chtějí dále rozvíjet své odborné znalosti a mají chuť pracovat v R&D. Uplatnění u nás najdou projektoví manažeři, vývojoví a systémoví inženýři, konstruktéři, technologové, procesní inženýři, technici kvality,HW a SW developeři, test inženýři, technici laboratoří.

Kontakt

Vitesco Technologies Czech Republic s.r.o.
Veronika Krčová
Na Rovince 879
720 00  Ostrava-Hrabová
Česká republika
Telefon: 800 100 618

Informace o vývojovém centru