Frenštát pod Radhoštěm

Continental Powertrain Czech Republic s.r.o.;
Kopanská 1713, 74401 Frenštát pod Radhoštěm
Frenštát pod Radhoštěm, Česká republika

Finanční účetní - DPH specialista

Náplň práce:

> Zpracování přiznání k české DPH, kontrolní hlášení
> Zpracování přiznání k DPH pro zahraniční registrace
> Zpracování bankovních výpisů
> Archivace účetních dokladů
> Zajišťování shody se všemi Continental standardy procesy a nástroji

Co požadujeme:

> SŠ/VŠ ekonomického směru - znalost podvojného účetnictví
> Znalost zákona o DPH
> Praxe v oblasti DPH min. 1 rok
> AJ na pokročilé úrovni slovem i písmem
> Pokročilá znalost MS Excel
> Znalost SAP modul FI výhodou
> Flexibilita a schopnost orientovat se na změny
> Organizační a komunikační schopnosti
> Odolnost vůči stresu

Co nabízíme:

> zázemí a know–how mezinárodní skupiny
> přístup k nejnovějším technologiím
> příležitost pro rozvoj a kariérový růst, možnost zvýšení kvalifikace
> 5 týdnů dovolené
> příspěvek na penzijní připojištění
> dopravné 2 Kč/km cesta do práce
> příspěvek na brýle nebo kontaktní čočky
> příspěvek na závodní stravování (závodní restaurace ve firmě)
> pracovní doba pružná - 37,5 hodin /týdenní pracovní úvazek
> roční bonusy
> příspěvek na rekreaci pro děti ve výši 2.000,- Kč/na jedno dítě a rok

Více informací o nás:

Společnost Continental vyvíjí průkopnické technologie a služby pro udržitelnou a propojenou mobilitu lidí a jejich zboží. Technologická společnost založená roku 1871 nabízí bezpečná, účinná, inteligentní a cenově dostupná řešení pro vozidla, stroje, dopravu a přepravu. V roce 2018 dosáhla společnost Continental předběžného obratu asi 44,4 miliard eur a v současné době zaměstnává zhruba 244 000 pracovníků v 61zemích a trzích.

Kontakt

Continental Powertrain Czech Republic s.r.o. - Frenštát pod Radhoštěm
Gabriela Opletalová
Kopanská 1713
744 01  Frenštát pod Radhoštěm-Frenštát pod Radhoštěm
Česká republika
Telefon: +420 556 884 392; 800 100 618

Informace o závodu

Frenstat
Continental Powertrain Czech Republic s.r.o.
Závod Frenštát pod Radhoštěm
Kopanská 1713
74401 Frenštát pod Radhoštěm

49.5398633N, 18.2132106E