Frenštát pod Radhoštěm

Continental Powertrain Czech Republic s.r.o.;
Kopanská 1713, 74401 Frenštát pod Radhoštěm
Frenštát pod Radhoštěm, Česká republika

Finanční účetní

Náplň práce:

> Likvidace a přezkušování účetních dokladů
> Příprava podkladů pro účetní a daňové audity
> Archivace účetních dokladů
> Zajišťování shody se všemi Continental standardy, procesy a nástroji

Co požadujeme:

> SŠ/VŠ ekonomického směru - znalost podvojného účetnictví
> AJ na pokročilé úrovni slovem i písmem
> Pokročilá znalost MS Excel
> Znalost SAP modul FI výhodou
> Flexibilita a schopnost orientovat se na změny
> Organizační a komunikační schopnosti
> Odolnost vůči stresu

Co nabízíme:

> zázemí a know–how mezinárodní skupiny
> přístup k nejnovějším technologiím
> příležitost pro rozvoj a kariérový růst, možnost zvýšení kvalifikace
> 5 týdnů dovolené
> příspěvek na penzijní připojištění
> dopravné 2 Kč/km cesta do práce
> příspěvek na brýle nebo kontaktní čočky
> příspěvek na závodní stravování (závodní restaurace ve firmě)
> pracovní doba pružná - 37,5 hodin /týdenní pracovní úvazek
> roční bonusy
> příspěvek na rekreaci pro děti ve výši 2.000,- Kč/na jedno dítě a rok

Více informací o nás:

Continental develops pioneering technologies and services for sustainable and connected mobility of people and their goods. Founded in 1871, the technology company offers safe, efficient, intelligent, and affordable solutions for vehicles, machines, traffic and transportation. In 2018, Continental generated preliminary sales of around €44.4 billion and currently employs around 244,000 people in 61 countries and markets.

Kontakt

Continental Powertrain Czech Republic s.r.o. - Frenštát pod Radhoštěm
Gabriela Opletalová
Kopanská 1713
744 01  Frenštát pod Radhoštěm-Frenštát pod Radhoštěm
Česká republika
Telefon: +420 556 884 392; 800 100 618

Informace o závodu

Frenstat
Continental Automotive Czech Republic s.r.o.
Závod Frenštát pod Radhoštěm
Kopanská 1713
74401 Frenštát pod Radhoštěm

49.5398633N, 18.2132106E