Frenštát pod Radhoštěm

Průmyslový inženýr - kouč

Náplň práce:

›Tvorba layout pracovišť a výrobních hal
›Organizace, řízení, kontrola a vyhodnocování přesunu zařízení ve spolupráci s techniky výrobních zařízení; výrobou; plánovaním výroby a kvality
›Koordinace programu TPM (total productive maintenance) - plánování, příprava a provádění školení TPM; provádění a vyhodnocování auditů TPM, tvorba dokumentace TPM, koordinace zavádění Samostatné údržby a vyhodnocování OEE (celková efektivita zařízení)
›Zavádění Lean Manufacturing - při změnách na sériových projektech, při zavádění nových projektů, provádění školení metod a nástrojů štíhlé výroby
›Spolupráce s projektovými týmy při zavádění nových výrobků do sériové výroby, designu výrobních linek. Příprava a vydávání výrobní dokumentace, tvorba norem, školení výrobního personálu, rozjezdu výrobních linek.
›Podpora při koordinaci materiálových toků (Milk Run, Kanban, optimalizace výše zásob, atd.)
›Spolupráce při vytváření metodiky CBS (Continental business system) pro závod Frenštát, na projektech vedoucích ke zlepšení procesů, s centrálním oddělením
›Podpora sériové výroby - aktualizace norem, balancování, vydávání výrobní dokumentace

Co požadujeme:

›znalost práce na PC -MS OFFICE (pokročile)
›znalost metod průmyslového inženýrství
›pokročilá znalost AJ podmínkou
›ovládání moderačních, prezentačních a mentorských technik, asertivita, umění vyjednávat, schopnost argumentace
›flexibilita, časová nezávislost

Co nabízíme:

›zázemí a know–how mezinárodní skupiny
›přístup k nejnovějším technologiím
›příležitost pro rozvoj a kariérový růst
›5 týdnů dovolené
›příspěvek na penzijní připojištění – dle délky zaměstnání ve firmě - maximální částka 1.400,- Kč/ měsíc (po 1.roce zaměstnání)
›dopravné 2 Kč/km cesta do práce
›příspěvek na brýle nebo kontaktní čočky (1000,-/2 roky)
›příspěvek na závodní stravování (závodní restaurace ve firmě)
›pracovní doba pružná - 37,5 hodin / týdenní pracovní úvazek
›CIM program (program zlepšovatelského hnutí, možnost získání odměny za zlepšovatelský návrh)
›Roční bonusy
›příspěvek na rekreaci pro děti ve výši 2.000,- Kč na jedno dítě a rok

Více informací o nás:

V divizi Powertrain se sdružují inovativní a efektivní systémová řešení v rámci celého hnacího ústrojí současnosti i zítřka. V souladu s hlavní myšlenkou „Clean Power“ je jízda automobilem díky výrobkům ekologičtější a nákladově efektivnější. Kromě toho zvyšují komfort a radost z jízdy.

Kontakt

Continental Automotive Czech Republic s.r.o. - Frenštát pod Radhoštěm
Gabriela Opletalová
Kopanská 1713
744 01  Frenštát pod Radhoštěm-Frenštát pod Radhoštěm
Česká republika
Telefon: +420 556 884 392; 800 100 618

Informace o závodu

Frenstat
Continental Automotive Czech Republic s.r.o.
Závod Frenštát pod Radhoštěm
Kopanská 1713
74401 Frenštát pod Radhoštěm

49.5398633N, 18.2132106E