Frenštát pod Radhoštěm

Technik průmyslového inženýrství

Co požadujeme:

- znalost práce na PC - MS OFFICE (pokročile)
- znalost metod průmyslového inženýrství
- pokročilá znalost AJ podmínkou
- ovládání moderačních, prezentačních a mentorských technik, asertivita, umění vyjednávat, schopnost argumentace
- flexibilita, časová nezávislost

Náplň práce:

- Tvorba layout pracovišť a výrobních hal v rámci výrobního týmu
- Organizace, řízení, kontrola a vyhodnocování přesunu zařízení ve spolupráci s techniky výrobních zařízení; výrobou; plánovaním výroby a kvality
- Zavádění Lean Manufacturing - při změnách na sériových projektech, při zavádění nových projektů, provádění školení metod a nástrojů štíhlé výroby
- Spolupráce s projektovými týmy při zavádění nových výrobků do sériové výroby, designu výrobních linek. Příprava a vydávání výrobní dokumentace, tvorba norem, školení výrobního personálu, rozjezdu výrobních linek.
- Podpora při koordinaci materiálových toků (Milk Run, Kanban, optimalizace výše zásob, přímé dodávky …)
- Spolupráce při vytváření metodiky CBS (Continental business system) pro závod Frenštát, na projektech vedoucích ke zlepšení procesů, s centrálním oddělením
- Podpora sériové výroby - aktualizace norem, balancování, vydávání výrobní dokumentace

Více informací o nás:

S ročním obratem 44 miliard € a více než 240.000 zaměstnanci v 61 zemích světa patří společnost Continental celosvětově k předním dodavatelům automobilového průmyslu. Divize Interior se zabývá řízením informací ve vozidle i mimo něj. Sortiment výrobků pro různé kategorie vozidel zahrnuje palubní přístroje, multifunkční displeje a head-up displeje, ovládací jednotky, systémy pro řízení přístupu do vozidla či systémy pro kontrolu pneumatik. Dále pak rádia, zábavní a informační systémy, operační systémy, ovládací panely klimatizací, software nebo služby pro řešení telematiky a inteligentních dopravních systémů. Divize Interior zaměstnává více než 46 000 lidí po celém světě a v roce 2017 dosáhl obratu 9,3 miliard eur.

Nabízíme:

› zázemí a know – how silné mezinárodní skupiny.
› přístup k nejnovějším technologiím.
› příležitost pro rozvoj a kariérový růst.
› odpovídající finanční ohodnocení a široké portfolio zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravné, pružná pracovní doba, závodní stravování, atd.).

URL

Kontakt

Continental Automotive Czech Republic s.r.o. - Frenštát pod Radhoštěm
Mgr. Jana Veřmiřovská Kaderková
Kopanská 1713
744 01  Frenštát pod Radhoštěm-Frenštát pod Radhoštěm
Česká republika
Telefon: 800 100 618, 556 88 4470

Informace o závodu

Frenstat
Continental Automotive Czech Republic s.r.o.
Závod Frenštát pod Radhoštěm
Kopanská 1713
74401 Frenštát pod Radhoštěm

49.5398633N, 18.2132106E