Frenštát pod Radhoštěm

Technik konstrukce – správa výkresové dokumentace

Náplň práce:

Tvorba struktury výkresové dokumentace v systému SAP
Vytváření kusovníků
Iniciace a řízení změnové řízení
Práce s materiálovou databází (IMDS)
Administrativa výkresové dokumentace
Spolupráce s mezinárodním projektovým týmem

Požadujeme:

SŠ vzdělání ( ideálně v oboru strojní / elektro / technické lyceum )
Komunikativní znalost AJ nutná
Znalosti CAD software výhodou
Znalosti SAP systému výhodou
ŘP sk.B
Odpovědnost, spolehlivost, flexibilita, samostanost
Orientace na cíl

Nabízíme:

  • Zázemí a know – how silné mezinárodní skupiny.
  • Přístup k nejnovějším technologiím.
  • Příležitost pro rozvoj a kariérový růst.
  • Odpovídající finanční ohodnocení a široké portfolio zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravné, pružná pracovní doba, závodní stravování, atd.).

Místo:

Další informace:

Pozice je zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou

Kontakt

Continental Automotive Czech Republic s.r.o. - Frenštát pod Radhoštěm
Jana Kaderková
Kopanská 1713
744 01  Frenštát pod Radhoštěm-Frenštát pod Radhoštěm
Česká republika
Telefon: 800 100 618, 556 88 4470

Informace o závodu

Frenstat
Continental Automotive Czech Republic s.r.o.
Závod Frenštát pod Radhoštěm
Kopanská 1713
74401 Frenštát pod Radhoštěm

49.5398633N, 18.2132106E