Adršpach

Závod Continental Adršpach se nachází v příjemném prostředí CHKO Broumovsko. S našimi více než 1300 zaměstnanci patříme k největším a nejstabilnějším zaměstnavatelům v regionu.

Jsme členem koncernu Continental AG a jedním z předních dodavatelů v automobilovém průmyslu. Kombinace technologických,
ekologických, ekonomických a personálních aspektů naší práce je to, čím se Continental odlišuje.

PRACOWNIK/PRACOWNICA PRODUKCJI

Zakres obowiązków:

  • Praca o charakterze montażowym na linii produkcyjnej
  • Kompletacja produktów do systemów spryskiwania do samochodów (drobne

plastikowe części)

  • Praca w systemie trzyzmianowym lub ciągłym
  • Technikum zawodowe w dowolnej specjalizacji będzie dodatkowym atutem

Wymagania:

  • Dyspozycyjność
  • Długotrwała współpraca
  • Solidne i odpowiedzialne podejście

Oferujemy:

  • Linka transportowa Continental  Wałbrzych - Mieroszów  - Adršpach
  • Stabilne, pewne zatrudnienie
  • Przyjemne środowisko pracy i kolektyw
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Urlop w wymiarze 5 tygodni
  • Dodatki na sport, kulturę, zdrowie i wypoczynek
  • Dodatki na opcjonalne ubezpieczenie emerytalne
  • Dodatki na wypoczynek dzieci

Zakład Continental Adršpach:

Jesteśmy członkiem koncernu Continental AG i jednym z wiodących dostawców przemysłu samochodowego. Połączenie technologicznych, ekologicznych, ekonomicznych oraz personalnych aspektów naszej pracy jest tym, co odróżnia Continental od innych – wydajność jest naszą pasją.
Zakład Continental Adršpach znajduje się u podnóża Karkonoszy, w przyjemnym otoczeniu obszaru chronionego krajobrazu CHKO Broumovsko. Z ponad tysiącem naszych pracowników zaliczamy się do największych i najbardziej stabilnych pracodawców w regionie.

Kontakt

Continental Automotive Czech Republic s.r.o. – Adršpach
Andrea Kaiserová
Telefon: 491 589 234

Informace o závodu