Detail pozice

Specialista obchodu - Digital Solutions

Práce na plný úvazek
Objízdná 1628, 765 02  Otrokovice, Česká republika

Zajímáte se o obchod, automotive a také vás baví digitalizace, nové technologie? Máte obchodního ducha, sršíte nadšením a dokážete strhnout ostatní lidi? Pokud ano, tak hledáme právě Vás!

Náplň práce:

  • Spolupráce na vývoji, uvedení na trh a adaptaci digitálního fleetového řešení (monitoringu tlaku, teploty v pneumatikách) pro zákazníky
  • Jednání s dopravními společnostmi specializovanými na silniční dopravu zboží a osob
  • Systémová podpora a role klíčového uživatele pro SW řešení
  • Rozvoj obchodu v oblasti protektorů (produkt, zákazníci, procesy, školení)
  • Obchodní jednání a podpora největších fleetů na trhu v ČR a SR
  • Spolupráce s centrálou v Hannoveru

Co požadujeme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání (preferováno obchodní/technické/IT zaměření)
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • Samostatnost a obchodní drive
  • Znalost anglického jazyka – komunikace ústní i písemnou formou na úrovni minimálně B1-B2
  • Zájem o automobilismus, udržitelnost a techniku
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Řidičský průkaz skupiny B a ochotu cestovat
  • Časová flexibilita
  • Zkušenost s prodejem a automobilovým průmyslem výhodou
  • Spolehlivost, komunikativnost, práce v týmu

Co nabízíme:

5 týdnů dovolené a další volno za odpracovanou dobu ve firmě 5 týdnů dovolené a další volno za odpracovanou dobu ve firmě
13. mzda a 14. mzda 13. mzda a 14. mzda
Měsíční příspěvek 1800,- na penzijní připojištění Měsíční příspěvek 1800,- na penzijní připojištění
Kafeterie ve výši min. 4000 Kč Kafeterie ve výši min. 4000 Kč
Pneumatiky se slevou až 60% Pneumatiky se slevou až 60%
Sportovní, kulturní akce pro zaměstnance Sportovní, kulturní akce pro zaměstnance
Rozvoj a firemní vzdělávání Rozvoj a firemní vzdělávání
Flexibilní pracovní doba Flexibilní pracovní doba

Více informací o nás:

Continental Barum s.r.o. je největším evropským výrobcem pneumatik. Zabýváme se také vývojem a konstrukcí hliníkových forem, strojů a zařízení pro gumárenský průmysl. Dlouhodobě patříme mezi nejúspěšnější společnost v České republice. Spolu s více než 200 000 zaměstnanci z celého světa patříme do rodiny koncernu Continental AG, který je jedním z předních dodavatelů automobilového průmyslu.

www.continental.jobs.cz

O závodě

Jsme hrdí pneumatikáři. V Otrokovicích vyrábíme pneumatiky více než 40 let. Od roku 1993 jsme součástí německého koncernu Continental.

Najdete nás v okrajové části Otrokovic. Závod je pro naše zaměstnance velmi dobře dostupný, ať už dojíždí do práce autem, veřejnou hromadnou dopravou (vlak, autobus, MHD) a nebo třeba na kole.

  • Adresa: Continental Barum s.r.o.
    Objízdná 1628
    765 02 Otrokovice
    Česká republika
  • Telefon: +420 577 511 111
  • Zelená linka: +420 800 100 618
  • E-mail: personalni@barum.cz
  • Více o závodě

Kontakt

Continental Barum s.r.o.
Karel Špaňhel
Objízdná 1628
765 02  Otrokovice
Telefon: 577 514 423