Detail pozice

Vedoucí oddělení Slévárna

Práce na plný úvazek
Objízdná 1628, 765 02  Otrokovice, Česká republika
Pozice vhodná pro absolventy

Náplň práce:

  • Řízení a koordinace činností většího oddělení
  • Plánování provozu a řízení pracovních týmů
  • Analýzy výsledků oddělení a návrhy opatření ke zvýšení efektivity
  • Komunikace s ostatními útvary divize forem, centrálou a zahraničními partnery
  • Zodpovědnost za:

> optimalizaci pracovních procesů
> efektivitu, hospodárné využití nákladů
> dodržování technologických procesů, postupů a disciplíny
> dodržování zásad dle norem ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001a ISO 50001

Co požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru zaměřené na slévárenství, strojírenství, nebo materiálové inženýrství
  • Zkušenost s vedením pracovního kolektivu
  • Aktivní přístup, flexibilita, zodpovědnost, samostatnost, organizační schopnosti (umění jednat s lidmi)
  • Znalost anglického jazyka – aktivní komunikace se zahraničními kolegy
  • Znalost práce na PC
  • Komunikační a prezentační dovednosti
  • Praxe v oboru výhodou

Termín nástupu:

1.1.2023
Pracovní poměr na dobu neurčitou

Benefity pro Vás:

O své zaměstnance se dobře postaráme a máme pro Vás připraveno spoustu zaměstnaneckých benefitů, např.:

5 týdnů dovolené a další volno za odpracovanou dobu ve firmě 5 týdnů dovolené a další volno za odpracovanou dobu ve firmě
13. mzda a 14. mzda 13. mzda a 14. mzda
Měsíční příspěvek 1800,- na penzijní připojištění Měsíční příspěvek 1800,- na penzijní připojištění
Kafeterie ve výši min. 4000 Kč Kafeterie ve výši min. 4000 Kč
Sportovní, kulturní akce pro zaměstnance Sportovní, kulturní akce pro zaměstnance
Rozvoj a firemní vzdělávání Rozvoj a firemní vzdělávání
Flexibilní pracovní doba Flexibilní pracovní doba

Více informací o nás:

Continental Barum s.r.o. je největším evropským výrobcem pneumatik. Zabýváme se také vývojem a konstrukcí hliníkových forem, strojů a zařízení pro gumárenský průmysl. Dlouhodobě patříme mezi nejúspěšnější společnost v České republice. Spolu s více než 200 000 zaměstnanci z celého světa patříme do rodiny koncernu Continental AG, který je jedním z předních dodavatelů automobilového průmyslu.

www.continental.jobs.cz

O závodě

Jsme hrdí pneumatikáři. V Otrokovicích vyrábíme pneumatiky více než 40 let. Od roku 1993 jsme součástí německého koncernu Continental.

Najdete nás v okrajové části Otrokovic. Závod je pro naše zaměstnance velmi dobře dostupný, ať už dojíždí do práce autem, veřejnou hromadnou dopravou (vlak, autobus, MHD) a nebo třeba na kole.

  • Adresa: Continental Barum s.r.o.
    Objízdná 1628
    765 02 Otrokovice
    Česká republika
  • Telefon: +420 577 511 111
  • Zelená linka: +420 800 100 618
  • E-mail: personalni@barum.cz
  • Více o závodě

Kontakt

Vanda Výmolová
Continental Barum s r.o.
Objízdná 1628
765 02  Otrokovice-Otrokovice
Telefon: 577 514 449