Detail pozice

Vedoucí průmyslového inženýrství divize Výroba forem

Práce na plný úvazek
Objízdná 1628, 765 02  Otrokovice, Česká republika
Pozice vhodná pro absolventy

Náplň práce:

  • Řízení činností oddělení
  • Projektové řízení
  • Standardizace a optimalizace procesů
  • Výpočty kapacit výrobních zařízení
  • Vyhodnocování účinnosti procesů - Produktivita, OEE, TEEP, ztráty
  • Komunikace s ostatními útvary divize forem, centrálou a zahraničními partnery
  • Práce s informačními systémy - kalkulační, mzdové, technologické

Co požadujeme:

  • VŠ/SŠ ekonomického, nebo technického směru
  • Praxe v oboru - znalost metod Průmyslového inženýrství
  • Aktivní přístup, flexibilita, zodpovědnost, samostatnost, organizační schopnosti (umění jednat s lidmi)
  • Znalost práce na PC
  • Znalost anglického jazyka – aktivní komunikace se zahraničními kolegy
  • Prezentační a moderační schopnosti

Termín nástupu:

1.1.2023
Pracovní poměr na dobu určitou

Více informací o nás:

Continental Barum s.r.o. je největším evropským výrobcem pneumatik. Zabýváme se také vývojem a konstrukcí hliníkových forem, strojů a zařízení pro gumárenský průmysl. Dlouhodobě patříme mezi nejúspěšnější společnost v České republice. Spolu s více než 200 000 zaměstnanci z celého světa patříme do rodiny koncernu Continental AG, který je jedním z předních dodavatelů automobilového průmyslu.

www.continental.jobs.cz

5 týdnů dovolené a další volno za odpracovanou dobu ve firmě 5 týdnů dovolené a další volno za odpracovanou dobu ve firmě
13. mzda a 14. mzda 13. mzda a 14. mzda
Měsíční příspěvek 1800,- na penzijní připojištění Měsíční příspěvek 1800,- na penzijní připojištění
Kafeterie ve výši min. 4000 Kč Kafeterie ve výši min. 4000 Kč
Sportovní, kulturní akce pro zaměstnance Sportovní, kulturní akce pro zaměstnance
Rozvoj a firemní vzdělávání Rozvoj a firemní vzdělávání
Flexibilní pracovní doba Flexibilní pracovní doba

O závodě

Jsme hrdí pneumatikáři. V Otrokovicích vyrábíme pneumatiky více než 40 let. Od roku 1993 jsme součástí německého koncernu Continental.

Najdete nás v okrajové části Otrokovic. Závod je pro naše zaměstnance velmi dobře dostupný, ať už dojíždí do práce autem, veřejnou hromadnou dopravou (vlak, autobus, MHD) a nebo třeba na kole.

  • Adresa: Continental Barum s.r.o.
    Objízdná 1628
    765 02 Otrokovice
    Česká republika
  • Telefon: +420 577 511 111
  • Zelená linka: +420 800 100 618
  • E-mail: personalni@barum.cz
  • Více o závodě

Kontakt

Vanda Výmolová
Continental Barum s r.o.
Objízdná 1628
765 02  Otrokovice-Otrokovice
Telefon: 577 514 449