Detail pozice

Mechanik měřícího a regulačního zařízení

Mechanik měřícího a regulačního zařízení

Práce na plný úvazek
29 000 - 31 000 Kč/měsíc
Objízdná 1628, 765 02  Otrokovice, Česká republika
Pozice vhodná pro absolventy

Vyznáš se v měřeních a regulacích a dokážeš dotahovat věci do konce? Potom hledáme právě tebe!

Co vás čeká:

  • Provádění opravy prvků měření a regulace v oblasti tlaku, teploty, el. veličin a elektro pneumatických zařízení
  • Nastavuje výrobní parametry pro vulkanizační lisy
  • Dodržuje stanovené pracovní, bezpečnostní a ekologické předpisy a normy

Požadujeme:

  • Vyučen nebo maturita v oboru elektro
  • Praxe v oboru elektro nejméně 1 rok
  • Přehled v oblasti měření a regulace
  • Vyhláška 50, § 6
  • Znalost operačních systémů Windows
  • Pečlivost, důslednost, vytrvalost, zodpovědnost za výsledek
  • Ochota pracovat ve směnném režimu

Nabízíme:

• 13. a 14. plat
• dotovanou stravu až do výše 70% z celkové ceny teplého jídla
• příspěvek na penzijní připojištění ve výši 1.500 Kč měsíčně
• zvýhodněný nákup pneu se slevou až 60%
• Flexi Pass ve výši 2 000 Kč
• 25 dní dovolené
• další odborný rozvoj

O závodě

Jsme hrdí pneumatikáři. V Otrokovicích vyrábíme pneumatiky více než 40 let. Od roku 1993 jsme součástí německého koncernu Continental.

Najdete nás v okrajové části Otrokovic. Závod je pro naše zaměstnance velmi dobře dostupný, ať už dojíždí do práce autem, veřejnou hromadnou dopravou (vlak, autobus, MHD) a nebo třeba na kole.

  • Adresa: Continental Barum s.r.o.
    Objízdná 1628
    765 02 Otrokovice
    Česká republika
  • Telefon: +420 577 511 111
  • Zelená linka: +420 800 100 618
  • E-mail: personalni@barum.cz
  • Více o závodě

Kontakt

Jitka Rohlederová
Continental Barum s.r.o.
Objízdná 1628
765 02  Otrokovice-Otrokovice
Telefon: 577 513 386