Detail pozice

Technik elektro odboru údržeb

Práce na plný úvazek
40 000 - 42 000 Kč/měsíc
Objízdná 1628, 765 02  Otrokovice, Česká republika

Baví Tě zajímavá práce? Pokud ANO, pak hledáme právě Tebe.

Náplň práce:

Příprava plánovaných oprav a údržby strojů
Zpracování požadavků na objednávky ND, strojního vybavení a služeb, udržování stavu ND
Technický dozor při provádění oprav SaZ
Tvorba a zpracování kontrolních instrukcí pro prevenci a MTC a zlepšování procesů preventivní údržby
Zdokonalování a zlepšování výrobních a technologických postupů

Co požadujeme:

Středoškolské či vysokoškolské vzdělání zaměření elektro
Minimálně 3 roky praxe
Osvědčení z vyhlášky 50, § 5
Znalost čtení technické dokumentace
Znalost pneumatickcýh systémů (čtení schémat)
Organizační schopnosti a time management
Velmi dobrá znalost anglického jazyka
Aktivní přístup, zodpovědnost, samostatnost

Co nabízíme:

5 týdnů dovolené a další volno za odpracovanou dobu ve firmě 5 týdnů dovolené a další volno za odpracovanou dobu ve firmě
13. mzda a 14. mzda 13. mzda a 14. mzda
Měsíční příspěvek 1800,- na penzijní připojištění Měsíční příspěvek 1800,- na penzijní připojištění
Kafeterie ve výši 3000,- Kč Kafeterie ve výši 3000,- Kč
Rozvoj a firemní vzdělávání Rozvoj a firemní vzdělávání
Flexibilní pracovní doba Flexibilní pracovní doba

O závodě

Jsme hrdí pneumatikáři. V Otrokovicích vyrábíme pneumatiky více než 40 let. Od roku 1993 jsme součástí německého koncernu Continental.

Najdete nás v okrajové části Otrokovic. Závod je pro naše zaměstnance velmi dobře dostupný, ať už dojíždí do práce autem, veřejnou hromadnou dopravou (vlak, autobus, MHD) a nebo třeba na kole.

  • Adresa: Continental Barum s.r.o.
    Objízdná 1628
    765 02 Otrokovice
    Česká republika
  • Telefon: +420 577 511 111
  • Zelená linka: +420 800 100 618
  • E-mail: personalni@barum.cz
  • Více o závodě

Kontakt

Jitka Rohlederová
Continental Barum s.r.o.
Objízdná 1628
765 02  Otrokovice-Otrokovice
Telefon: 577 513 386