Detail pozice

Senior developer (C#)

Práce na plný úvazek
Objízdná 1628, 765 02  Otrokovice, Česká republika

Jste nadšený vývojář se 3+ lety zkušeností, který umí s databázemi? Jistě budete vítaným kolegou v našem týmu.

Pošlete nám svůj životopis v angličtině a zjistěte více o nabízené pozici v našem týmu.

Co Vás čeká:

  • Analýza a implementace požadavků, vývoj systému pro míchání směsí na základě požadavků od našich interních kolegů z výroby za použití technologií C#, SQL Server, .NET, Xamarin, Docker, Microservices atd.
  • Administrace a podpora výrobních systémů ve všech našich závodech koncernu Continental
  • Spolupracovat na nasazení funkcionality či systémů v našich závodech
  • Zajímavá a různorodá práce v mezinárodním týmu sídlícím v 7 lokalitách po celém světě
  • Definice architektury a celkového řešení
  • Analýza a řešení problémů s výrobními aplikacemi v našich závodech
  • Podíl na automatickém testování našich aplikací
  • Vzdálená i on.site podpora ve 20 závodech v Evropě, Africe, USA, Mexiku, Brazílii, Číně, Malajsii, Thajsku, Indii, …
  • Možnost mezinárodních služebních cest

Co potřebujete pro tuto práci:

  • Zkušenost s vývojem aplikací (3 a více let)
  • Administrace a vývoj DB (SQL Server)
  • Zkušenost s podporou a provozem systémů a aplikací
  • Znalost C#, MS SQL Serveru, .NET, Dockeru, Micro-services, Xamarinu či Angluaru jsou výhodou

Benefity pro Vás:

  • Práce v rámci nadnárodního koncernu Continental
  • Místo výkonu práce: Otrokovice, 37,5 hodinový pracovní týden
  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Bohaté možnosti rozvoje osobnosti formou dalšího vzdělávání (nejen v Česku)
  • Širokou škálu zaměstnaneckých výhod
5 týdnů dovolené a další volno za odpracovanou dobu ve firmě 5 týdnů dovolené a další volno za odpracovanou dobu ve firmě
Měsíční příspěvek 1800,- na penzijní připojištění Měsíční příspěvek 1800,- na penzijní připojištění
Kafeterie ve výši 3000,- Kč Kafeterie ve výši 3000,- Kč
Odměny za pracovní a životní jubilea Odměny za pracovní a životní jubilea
Závodní stravování s dotací až 70% ceny Závodní stravování s dotací až 70% ceny
Pneumatiky se slevou až 60% Pneumatiky se slevou až 60%
Sportovní, kulturní akce pro zaměstnance Sportovní, kulturní akce pro zaměstnance
Flexibilní pracovní doba Flexibilní pracovní doba

O závodě

Jsme hrdí pneumatikáři. V Otrokovicích vyrábíme pneumatiky více než 40 let. Od roku 1993 jsme součástí německého koncernu Continental.

Najdete nás v okrajové části Otrokovic. Závod je pro naše zaměstnance velmi dobře dostupný, ať už dojíždí do práce autem, veřejnou hromadnou dopravou (vlak, autobus, MHD) a nebo třeba na kole.

  • Adresa: Continental Barum s.r.o.
    Objízdná 1628
    765 02 Otrokovice
    Česká republika
  • Telefon: +420 577 511 111
  • Zelená linka: +420 800 100 618
  • E-mail: personalni@barum.cz
  • Více o závodě

Kontakt

Romana Cibulková
Continental Barum s.r.o.
Objízdná 1628
765 02  Otrokovice-Otrokovice
Telefon: +420577513101, 730599254