Detail pozice

Globální komoditní nákupce pro MRO

Práce na plný úvazek
Objízdná 1628, 765 02  Otrokovice, Česká republika

chat

Chat/chatbot vypnutý

Náplň práce:

  • Práce v mezinárodním týmu
  • Správa katalogů společně s dodavateli a nákupci
  • Podpora a školení nákupců a uživatelů
  • Spolupráce na automatizaci nákupních procesů

Co požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání s ekonomickým, technickým či jiným podobným zaměřením
  • Min. 3 roky profesní zkušenost v nákupu (nebo podobné pozice) ve velké společnosti s mezinárodním působením, znalost komodit MRO (náhradní díly, pomocné materiály, chemikálie apod.) preferována
  • Zkušenost s projektovým managementem
  • Znalost MS Office nástrojů a SAP R/3 či jiných "World Class Sourcing" platforem nutná
  • Velmi dobrá znalost angličtiny slovem i písmem podmínkou
  • Komunikace a práce s lidmi v interkulturním prostředí
  • Podmínkou jsou vyjednávací, komunikační a přesvědčovací schopnosti
  • Schopnost práce pod tlakem, zaměření na realizaci a dokončování projektů
  • Kreativita, spolehlivost, Integrita, týmová práce, fungování z globální perspektivy
  • Ochota cestovat

Co nabízíme:

  • 13. a 14. mzdu
  • Dotovanou stravu až do výše 70 % z celkové ceny teplého jídla
  • Příspěvěk na penzijní připojištění ve výši 1 800 Kč měsíčně
  • Zvýhodněný nákup pneu se slevu až 60 %
  • Flexi Pass ve výši 3 000 Kč
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na dětskou rekreaci
5 týdnů dovolené a další volno za odpracovanou dobu ve firmě 5 týdnů dovolené a další volno za odpracovanou dobu ve firmě
13. mzda a 14. mzda 13. mzda a 14. mzda
Měsíční příspěvek 1800,- na penzijní připojištění Měsíční příspěvek 1800,- na penzijní připojištění
Kafeterie ve výši 3000,- Kč Kafeterie ve výši 3000,- Kč
Závodní stravování s dotací až 70% ceny Závodní stravování s dotací až 70% ceny
Pneumatiky se slevou až 60% Pneumatiky se slevou až 60%

Doplňující informace:

  • Pracovní režim: jednosměnný
  • Pracovní poměr: na dobu určitou
  • Termín nástupu: dle dohody
  • Zaujala Vás tato pozice? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis

O závodě

Jsme hrdí pneumatikáři. V Otrokovicích vyrábíme pneumatiky více než 40 let. Od roku 1993 jsme součástí německého koncernu Continental.

Najdete nás v okrajové části Otrokovic. Závod je pro naše zaměstnance velmi dobře dostupný, ať už dojíždí do práce autem, veřejnou hromadnou dopravou (vlak, autobus, MHD) a nebo třeba na kole.

  • Adresa: Continental Barum s.r.o.
    Objízdná 1628
    765 02 Otrokovice
    Česká republika
  • Telefon: +420 577 511 111
  • Zelená linka: +420 800 100 618
  • E-mail: personalni@barum.cz
  • Více o závodě

Více informací o nás:

Continental Barum s.r.o. je největším evropským výrobcem pneumatik. Zabýváme se také vývojem a konstrukcí hliníkových forem, strojů a zařízení pro gumárenský průmysl. Dlouhodobě patříme mezi nejúspěšnější společnost v České republice. Spolu s více než 200 000 zaměstnanci z celého světa patříme do rodiny koncernu Continental AG, který je jedním z předních dodavatelů automobilového průmyslu.

Kontakt

Continental Barum s r.o.
Blanka Kadlčková
Objízdná 1628
765 02  Otrokovice-Otrokovice
Telefon: +420 577 513 112