Detail pozice

Cloud & Big Data Developer

Práce na plný úvazek
Objízdná 1628, 765 02  Otrokovice, Česká republika
Pozice vhodná pro absolventy

Jsi nadšený ajťák, který se rád učí nové moderní technologie? Baví tě Big data, cloudové technologie a vizualizace dat? Pošli nám svůj životopis v angličtině a zjisti více o nabízené pozici v našem týmu.

Pro náš big data projekt MUSTANG (ManUfacturing Solution for reporTing & Analytics Next Gen) zabývající se analýzou a vizualizací výrobních dat hledáme kandidáty na pozici vývojáře pro rozvoj cloudového řešení postaveného na technologiích AWS a PowerBI od Microsoftu.
Nevyžadujeme, abys všechno uměl, ale potřebujeme ochotu a schopnost si nové technologie aktivně osvojit a využívat.

Co Vás čeká:

• Rozvíjení, údržba a monitorování interního firemního řešení v oblasti big data a business intelligence
• Technologie postavené na cloudových službách Amazonu a Microsoftu (PowerBI)
• Podpora IT řešení v průběhu celého životního cyklu (návrh, vývoj, nasazení, údržba, operování)
• Zajištění důkladného testování a tvorba dokumentace pro nové části systému
• Spolupráce s uživateli na změnách a rozšířeních
• Analýza a řešení incidentů/problémů
• Spolupráce a každodenní komunikace v globálním týmu v angličtině (nutná ochota komunikovat anglicky slovem i písmem)

Co potřebujete pro tuto práci:

• VŠ (Bc., Ing.) vzdělání IT/technického směru
• Znalost skriptování/programování v kterémkoliv z nejrozšířenějších jazyků (např. Python, rodina C jazyků, Java, ..)
• Zkušenosti s prací s databázemi, alespoň základy jazyka SQL
• Zkušenosti s AWS nebo Microsoft Azure výhodou
• Zkušenosti s Infrastructure as Code velkou výhodou
• Ochotu učit se novým věcem
• Schopnost dorozumět se v IT profesní oblasti anglickým jazykem, slovem i písmem
• Ochota cestovat (max. 1 týden z měsíce)
• Ochota podílet se na podpoře systémů (včetně víkendové podpory cca 1x za 2 měsíce)

Benefity pro Vás:

O své zaměstnance se dobře postaráme a máme pro Vás připraveno spoustu zaměstnaneckých benefitů, např.:

5 týdnů dovolené a další volno za odpracovanou dobu ve firmě 5 týdnů dovolené a další volno za odpracovanou dobu ve firmě
13. mzda a 14. mzda 13. mzda a 14. mzda
Měsíční příspěvek 1800,- na penzijní připojištění Měsíční příspěvek 1800,- na penzijní připojištění
Kafeterie ve výši 3000,- Kč Kafeterie ve výši 3000,- Kč
Sportovní, kulturní akce pro zaměstnance Sportovní, kulturní akce pro zaměstnance
Rozvoj a firemní vzdělávání Rozvoj a firemní vzdělávání
Flexibilní pracovní doba Flexibilní pracovní doba

O závodě

Jsme hrdí pneumatikáři. V Otrokovicích vyrábíme pneumatiky více než 40 let. Od roku 1993 jsme součástí německého koncernu Continental.

Najdete nás v okrajové části Otrokovic. Závod je pro naše zaměstnance velmi dobře dostupný, ať už se dojíždějí do práce autem, veřejnou hromadnou dopravou (vlak, autobus, MHD) a nebo třeba na kole.

  • Adresa: Continental Barum s.r.o.
    Objízdná 1628
    765 02 Otrokovice
    Česká republika
  • Telefon: +420 577 511 111
  • Zelená linka: +420 800 100 618
  • E-mail: personalni@barum.cz
  • Více o závodě

Kontakt

Romana Cibulková
Continental Barum s.r.o.
Objízdná 1628
765 02  Otrokovice-Otrokovice
Telefon: +420577513101, 730599254