Detail pozice

Obsluha výroby flexibelu

Práce na plný úvazek
25 000 - 30 000 Kč/měsíc
Objízdná 1628, 765 02  Otrokovice, Česká republika
Pozice vhodná pro absolventy

Je tvou silnou stránkou manuální zručnost? Máš zkušenosti ze strojírenské výroby? Pokud ano, tak hledáme právě tebe!

Co Vás čeká:

  • Výroba flexibelu pro odlévání hliníkových forem
  • Obsluha míchacího/licího zařízení výroby flexibelu
  • Mechanické dokončení a instalace drobných funkčních komponentů
  • Přípravné mechanické a pomocné práce
  • Měření tvrdosti

Co potřebujete pro tuto práci:

  • Středoškolské vzdělání (výuční list nebo maturita)
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Manuální zručnost a fyzickou zdatnost
  • Schopnost pracovat s měřidly
  • Variabilitu v možných dalších pracovních činnostech
  • Spolehlivost, schopnost pracovat v týmu
  • Flexibilitu, ochotu pracovat i přesčas
  • Zodpovědnost za odvedenou práci

Benefity pro Vás:

O své zaměstnance se dobře postaráme a máme pro Vás připraveno spoustu zaměstnaneckých benefitů, např.:

5 týdnů dovolené a další volno za odpracovanou dobu ve firmě 5 týdnů dovolené a další volno za odpracovanou dobu ve firmě
13. mzda a 14. mzda 13. mzda a 14. mzda
Měsíční příspěvek 1500,- na penzijní připojištění Měsíční příspěvek 1500,- na penzijní připojištění
Kafeterie ve výši 2000,- Kč Kafeterie ve výši 2000,- Kč
Odměny za pracovní a životní jubilea Odměny za pracovní a životní jubilea
Závodní stravování s dotací až 70% ceny Závodní stravování s dotací až 70% ceny
Pneumatiky se slevou až 60% Pneumatiky se slevou až 60%
Slevové akce pro zaměstnance Slevové akce pro zaměstnance
Sportovní, kulturní akce pro zaměstnance Sportovní, kulturní akce pro zaměstnance

Doplňující informace:

Pracovní režim: dvousměnný
Termín nástupu: dle dohody

O závodě

Jsme hrdí pneumatikáři. V Otrokovicích vyrábíme pneumatiky více než 40 let. Od roku 1993 jsme součástí německého koncernu Continental.

Najdete nás v okrajové části Otrokovic. Závod je pro naše zaměstnance velmi dobře dostupný, ať už se dojíždějí do práce autem, veřejnou hromadnou dopravou (vlak, autobus, MHD) a nebo třeba na kole.

  • Adresa: Continental Barum s.r.o.
    Objízdná 1628
    765 02 Otrokovice
    Česká republika
  • Telefon: +420 577 511 111
  • Zelená linka: +420 800 100 618
  • E-mail: personalni@barum.cz
  • Více o závodě

Kontakt

Dorota Zouvalová
Continental Barum s r.o.
Telefon: 577 514 449