Detail pozice

Gumař pro výrobu Hi-tech pneumatik

Práce na plný úvazek
Objízdná 1628, 765 02  Otrokovice, Česká republika
Pozice vhodná pro absolventy

Do našeho týmu na výrobu vysokorychlostních plášťů hledáme šikovné lidi, kteří mají chuť pracovat. Jste manuálně zruční? Nebojíte se práce? Přidejte se k našemu výrobnímu týmu a podílejte se na zrodu pneumatik, které bez nadsázky „obouvají celý automobilový svět“.

Co Vás čeká:

Jedná se o práci v moderní dílně, kde se nachází kompletní výrobní zařízení pro výrobu vysokorychlostních plášťů. Jako operátor výroby budete obsluhovat a řídit gumárenské stroje a linky, které využíváme v jednotlivých krocích výroby. Naučíte se výrobu polotovarů a jejich kompletaci, lisování pneumatik a jejich finální kontrolu. A pokud nemáte zkušenosti s gumařinou - nebojte se! Všechno potřebné vás u nás naučíme.

Co potřebujete pro tuto práci:

  • Minimálně výuční list
  • Spolehlivost
  • Odpovědnost za kvalitu
  • Chuť pracovat ve směnném provozu

Pár slov od vašeho budoucího vedoucího

Milan Samohýl

Jmenuji se Milan Samohýl a jsem vedoucím výroby CHTT. Na své profesní cestě, kdy jsem před 25-ti lety jako ty, začínal na pozici gumař - operátor výroby, potkal nespočet kolegů, kteří mě vždy zaučili, či byli ochotni poradit, když jsem to potřeboval. Firma mně, tak jako ostatním kolegům, poskytla dostatek prostoru pro osobní růst, abych dnes mohl vracet tyto nabité zkušenosti stávajícím i nově příchozím zaměstnancům. Cílem výroby CHTT je produkce vysokorychlostních pneumatik pro ty nejnáročnější světové výrobce automobilů. Vyrábíme pneu pro vozy kategorie SUV, přes elektromobily, luxusní limuzíny až po supersportovní vozy. Pokud ti není lhostejno, čím se živíš, zajímají tě nejmodernější technologie výroby pneumatik, motivuje tě podílet se na výrobě těch nejprestižnějších vozů od AMG po Rolls Royce, chceš pracovat v příjemném klimatizovaném prostředí, máš osobní zodpovědnost, přijď mezi nás

Milan Samohýl, vedoucí provozu výroby Hi-Tech pneumatik

Benefity pro Vás:

O své zaměstnance se dobře postaráme a máme pro Vás připraveno spoustu zaměstnaneckých benefitů, např.:

5 týdnů dovolené a další volno za odpracovanou dobu ve firmě 5 týdnů dovolené a další volno za odpracovanou dobu ve firmě
13. mzda a 14. mzda 13. mzda a 14. mzda
Měsíční příspěvek 1500,- na penzijní připojištění Měsíční příspěvek 1500,- na penzijní připojištění
Kafeterie ve výši 2000,- Kč Kafeterie ve výši 2000,- Kč
Odměny za pracovní a životní jubilea Odměny za pracovní a životní jubilea
Závodní stravování s dotací až 70% ceny Závodní stravování s dotací až 70% ceny
Pneumatiky se slevou až 60% Pneumatiky se slevou až 60%
Slevové akce pro zaměstnance Slevové akce pro zaměstnance

O závodě

Jsme hrdí pneumatikáři. V Otrokovicích vyrábíme pneumatiky více než 40 let. Od roku 1993 jsme součástí německého koncernu Continental.

Najdete nás v okrajové části Otrokovic. Závod je pro naše zaměstnance velmi dobře dostupný, ať už se dojíždějí do práce autem, veřejnou hromadnou dopravou (vlak, autobus, MHD) a nebo třeba na kole.

  • Adresa: Continental Barum s.r.o.
    Objízdná 1628
    765 02 Otrokovice
    Česká republika
  • Telefon: +420 577 511 111
  • Zelená linka: +420 800 100 618
  • E-mail: personalni@barum.cz
  • Více o závodě

Kontakt

Alžběta Sovadinová
Continental Barum s.r.o.
Objízdná 1628
765 02  Otrokovice-Otrokovice
Telefon: telefon: 602322343
Zeptejte se našeho chatbota