Detail pozice

Skladník

Skladník

Práce na plný úvazek
24 000 - 32 000 Kč/měsíc
Objízdná 1628, 765 02  Otrokovice, Česká republika

Máte rádi vše uložené na svém místě? Baví Vás jezdit s vysokozdvižným vozíkem? Pokud ano, tak hledáme právě Vás!

Co Vás čeká:

  • Nakládka, vykládka a uložení materiálu
  • Transport materiálu mezi objekty
  • Výpis dokladů
  • Kontrola dodaného materiálu

Co potřebujete pro tuto práci:

  • Minimálně výuční list
  • Platný řidičský průkaz skupiny B
  • Platné osvědčení na vysokozdvižný vozík
  • Zkušenost s retrakem výhodou
  • Dobrou znalost práce na PC (Excel)
  • Práce v systému SAP výhodou
  • Znalost práce se skenerem výhodou
  • Samostatnost, odpovědnost a aktivní přístup

Benefity pro Vás:

O své zaměstnance se dobře postaráme a máme pro Vás připraveno spoustu zaměstnaneckých benefitů, např.:

5 týdnů dovolené a další volno za odpracovanou dobu ve firmě 5 týdnů dovolené a další volno za odpracovanou dobu ve firmě
13. mzda a 14. mzda 13. mzda a 14. mzda
Měsíční příspěvek 1500,- na penzijní připojištění Měsíční příspěvek 1500,- na penzijní připojištění
Kafeterie ve výši 2000,- Kč Kafeterie ve výši 2000,- Kč
Odměny za pracovní a životní jubilea Odměny za pracovní a životní jubilea
Závodní stravování s dotací až 70% ceny Závodní stravování s dotací až 70% ceny
Pneumatiky se slevou až 60% Pneumatiky se slevou až 60%
Slevové akce pro zaměstnance Slevové akce pro zaměstnance
Sportovní, kulturní akce pro zaměstnance Sportovní, kulturní akce pro zaměstnance

Doplňující informace:

  • Pracovní režim: 12 hod. harmonogram (turnus)
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Termín nástupu: 1/2021

O závodě

  • Adresa: Continental Barum s.r.o.
    Objízdná 1628
    765 02 Otrokovice
    Česká republika
  • Telefon: +420 577 511 111
  • Zelená linka: +420 800 100 618
  • E-mail: personalni@barum.cz
  • Více o závodě

Kontakt

Continental Barum s r.o.
Blanka Kadlčková
Objízdná 1628
765 02  Otrokovice-Otrokovice
Telefon: +420 577 513 112