Detail pozice

Specialista IT

Práce na plný úvazek
Objízdná 1628, 765 02  Otrokovice, Česká republika

Náplň práce:

Práce v IT oddělení firmy Continental
Správa výrobně aplikačního a informačního podnikového portálu a vývoj nových modulů
Spolupráce na lokálních projektech v oblasti IT
Samostatná implementace jednotlivých dílčích podprojektů
Návrh, podpora a implementace inovativních technologií

Co nabízíme:

13. a 14. mzdu
Možnost rozvoje osobnosti formou dalšího vzdělávání
Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 1500,- Kč měsíčně
Zvýhodněný nákup pneu se slevou až 60 %
Odměny za pracovní a životní výročí

Co požadujeme:

Znalost PHP, Javascript, Jquery, HTML, CSS, MySQL, MariaDB, MSSQL
Znalost Java, VB, C# výhodou
Znalost CMS Drupal výhodou
Zkušenosti s programováním webových aplikací
Zkušenosti s programováním mobilních aplikací výhodou
Zkušenosti s konfigurací Apache, PHP a výše uvedených DB výhodou
Kreativita, konstruktivní přístup k řešení problémů a schopnost týmové spolupráce
Pokročilá znalost MS Office
Minimálně středoškolské vzdělání nejlépe v oblasti IT
Znalost anglického jazyka

Více informací o nás:

Continental Barum s.r.o. je největším evropským výrobcem pneumatik. Zabýváme se také vývojem a konstrukcí hliníkových forem, strojů a zařízení pro gumárenský průmysl. Dlouhodobě patříme mezi nejúspěšnější společnost v České republice. Spolu s více než 200 000 zaměstnanci z celého světa patříme do rodiny koncernu Continental AG, který je jedním z předních dodavatelů automobilového průmyslu.

www.continental.jobs.cz

O závodě

  • Adresa: Continental Barum s.r.o.
    Objízdná 1628
    765 02 Otrokovice
    Česká republika
  • Telefon: +420 577 511 111
  • Zelená linka: +420 800 100 618
  • E-mail: personalni@barum.cz
  • Více o závodě

Kontakt

Romana Cibulková
Continental Barum s.r.o.
Objízdná 1628
765 02  Otrokovice-Otrokovice
Telefon: +420577513101, 730599254