Otrokovice

Cloud vývojář data warehouse (Amazon Web Services, BIG DATA)

Pro náš „Quality Reporting & Analytics” projekt hledáme IT profesionály se zkušenostmi z oblasti integrace dat

Náplň práce:

• Vývoj cloudového řešení pro analýzu, business intelligence a reporting výrobních a procesních dat
• Zodpovědnost za dostupnost dat v datovém skladu
• Integrace procesních dat do datového skladu
• Sběr požadavků z výrobních závodů, jejich posuzování a implementace
• Řešení technických problémů souvisejících

Co požadujeme:

Technické požadavky
• Pokročilé znalosti relačních databází (jakýkoliv hlavní SQL server – Microsoft SQL, Oracle, MySQL)
• Základní znalost programování – schopnost porozumět, udržovat a psát nové skripty
• Výhodou:
o Zkušenosti s Business Intelligence nebo Data Warehouse projekty
o Zkušenosti s cloudovými technologiemi (AWS, Azure)

Obecné požadavky
• VŠ vzdělání v IT nebo technickém oboru
• Dobrá znalost angličtiny, mluvenou i psanou formou
• Otevřená komunikace (komunikace s interními zákazníky)
• Schopnost práce ve velkém globálním a distribuovaném týmu
• Ochota učit se
• Ochota cestovat (průměrně cca 25% pracovní doby)

Co nabízíme:

• Práci v rámci nadnárodního koncernu Continental
• Stabilní dlouhodobé zaměstnání
• Místo výkonu práce: Otrokovice, 37,5 hodinový pracovní týden
• Práce v kancelářích podle týmů cca 4-5 lidí (žádný open-space)
• Nekuřácké pracovní prostředí
• Zázemí silné a stabilní společnosti, zajímavou a různorodou práci
• Odpovídající mzdové ohodnocení, možnost rozvoje osobnosti formou dalšího vzdělávání
• Širokou škálu zaměstnaneckých výhod: 13. a 14. mzda, příspěvek na penzijní připojištění
flexibilní začátek/konec pracovní doby, příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy,
školení, závodní stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce, sleva na pneumatiky

PRACOVNÍ REŽIM: jednosměnný

Životopisy posílejte českém a také anglickém jazyce do 8.3. 2019.

Více informací o nás:

Continental Barum s.r.o. je největším evropským výrobcem pneumatik. Zabýváme se také vývojem a konstrukcí hliníkových forem, strojů a zařízení pro gumárenský průmysl. Dlouhodobě patříme mezi nejúspěšnější společnost v České republice. Spolu s více než 200 000 zaměstnanci z celého světa patříme do rodiny koncernu Continental AG, který je jedním z předních dodavatelů automobilového průmyslu.

www.continental.jobs.cz

Kontakt

Continental Barum s.r.o.
Romana Cibulková
Objízdná 1628
765 02  Otrokovice-Otrokovice
Česká republika
Telefon: +420577513101, 730599254

Informace o závodu

Otrokovice
Continental Barum s.r.o.
Objízdná 1628
765 02 Otrokovice

IČ: 45788235
DIČ: CZ699000347

Kontakt:  tel.: +420 577 511 111
E-mail: personalni@barum.cz
GPS: 49.2002219N, 17.5262794E