Otrokovice

SPECIALISTA – ŘÍZENÍ PROJEKTŮ, IFRS

Máš znalost IFRS? Rád se zabýváš projekty a díváš se na změny jako na výzvu?
Pokud ano, tak hledáme právě tebe!

Náplň práce:

Řízení přidělených projektů
Aktivní revize stávajících předpisů, procesů
Analýza účtů
Implementace nových IFRS standardů, včetně komunikace s centrálou v Německu
Účast na tvorbě budgetů a kontrola jejich plnění
Podílení se na závěrkových pracích, spolupráce při účetních auditech a ostatních kontrolách

Co požadujeme:

Vysokoškolské vzdělání
Aktivní znalost angličtiny, včetně odborné terminologie IFRS
Pracovní zkušenosti v oblasti účetnictví více než 3 roky
IT dovednosti, znalost SAP výhodou, ale ne podmínkou
Znalost českých účetních standardů a IFRS
Analytické schopnosti, schopnost přijít s vlastním novým řešením

Co nabízíme:

Zázemí silné a stabilní společnosti
Odpovídající mzdové ohodnocení
Možnost rozvoje formou dalšího vzdělávání
Širokou škálu zaměstnaneckých výhod – 13. a 14. mzda, příspěvek na penzijní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, příspěvek na stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, sleva na pneumatiky a další benefity

Více informací o nás:

Cílem divize Pneumatiky je zaručit krátkou brzdnou dráhou a vysokou přilnavostí maximální bezpečnost a současně snížit spotřebu paliva minimalizací valivého odporu. Pneumatiky jsou jediné spojení vozidla s vozovkou. Musí všechny síly, které vznikají při provozu, dostat na silnici na čtyři plochy přibližně o velikosti pohlednice. V kritických situacích rozhoduje technologická úroveň pneumatik o tom, zda se vozidlo včas zastaví, nebo zda si při projíždění zatáček zachová stopu

Kontakt

Continental Barum s.r.o.
Romana Cibulková
Objízdná 1628
765 02  Otrokovice-Otrokovice
Česká republika
Telefon: +420577513101, 730599254

Informace o závodu

Otrokovice
Continental Barum s.r.o.
Objízdná 1628
765 02 Otrokovice

IČ: 45788235
DIČ: CZ699000347

Kontakt:  tel.: +420 577 511 111
E-mail: personalni@barum.cz
GPS: 49.2002219N, 17.5262794E