Otrokovice

Skladník

Nastartujte svou kariéru v Continental Barum!

Máš rád vše uložené na svém místě? Baví tě jezdit s vysokozdvižným vozíkem? Pokud ano, tak hledáme právě tebe!

Náplň práce:

• Nakládka, vykládka a uložení materiálu
• Transport materiálu mezi objekty
• Výpis dokladů
• Kontrola dodaného materiálu

Co požadujeme:

• Minimálně výuční list
• Platné osvědčení na vysokozdvižný vozík
• Zkušenost s retrakem výhodou
• Dobrou znalost práce na PC (Word, Excel)
• Samostatnost, flexibilitu a aktivní přístup

Co nabízíme:

• 13. a 14. mzdu
• Conti bonus
• Dotovanou stravu až do výše 70% z celkové ceny oběda
• Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 1000 Kč měsíčně
• Zvýhodněný nákup pneu se slevou až 60%
• Vzdělávání, kurzy, školení
• Flexi Pass ve výši 1 000 Kč

Doplňující informace:

Pracovní režim: 12 hod. harmonogram (turnus)
Termín nástupu: 1/2019
Pracovní poměr na dobu neurčitou

Více informací o nás:

Continental Barum s.r.o. je největším evropským výrobcem pneumatik. Zabýváme se také vývojem a konstrukcí hliníkových forem, strojů a zařízení pro gumárenský průmysl. Dlouhodobě patříme mezi nejúspěšnější společnost v České republice. Spolu s více než 200 000 zaměstnanci z celého světa patříme do rodiny koncernu Continental AG, který je jedním z předních dodavatelů automobilového průmyslu.

www.continental.jobs.cz

Kontakt

Continental Barum s r.o.
Blanka Kadlčková
Objízdná 1628
765 02  Otrokovice-Otrokovice
Česká republika

Informace o závodu

Otrokovice
Continental Barum s.r.o.
Objízdná 1628
765 02 Otrokovice

IČ: 45788235
DIČ: CZ699000347

Kontakt:  tel.: +420 577 511 111
E-mail: personalni@barum.cz
GPS: 49.2002219N, 17.5262794E