Otrokovice

Provozní elektrikář

Nastartujte svou kariéru v Continental Barum!

Jsi elektrikář, orientuješ se ve výkresové dokumentaci?
Pokud ano, pak hledáme právě tebe!

Náplň práce:

  • provádí, po stránce elektro, provozní údržbu strojů a zařízení
  • spolupracuje se strojní údržbou, případně dalšími kooperujícími útvary a zákazníky
  • zodpovídá za technický stav strojů a zařízení
  • provádí preventivní elektro a SW údržbu (zálohování řídících systémů)
  • analyzuje složitější závady dopravních, robotických a skladových systémů
  • komunikuje s domácími i zahraničními dodavateli

Co požadujeme

  • SŠ se zaměřením elektro
  • praxe výhodou
  • vyhlášku 50/78 Sb., § 5
  • znalost operačních systémů Windows
  • znalost řídících systémů Simatic, Beckhoff - výhodou
  • znalost frekventních měničů - výhodou
  • pečlivost, důslednost, vytrvalost, zodpovědnost za výsledek
  • ochota pracovat ve směnném režimu
  • znalost anglického jazyka - výhodou

Co nabízíme:

  • 13. a 14. plat
  • dotovanou stravu až do výše 70% z celkové ceny oběda
  • zvýhodněný nákup pneu se slevou až 60%
  • možnost dalšího odborného vzdělávání
  • práce s moderními technologiemi
  • 25 dní dovolené

Kontakt

Continental Barum s.r.o.
Jitka Rohlederová
Objízdná 1628
765 02  Otrokovice-Otrokovice
Česká republika
Telefon: 577 513 386

Informace o závodu

Otrokovice
Continental Barum s.r.o.
Objízdná 1628
765 02 Otrokovice

IČ: 45788235
DIČ: CZ699000347

Kontakt:  tel.: +420 577 511 111
E-mail: personalni@barum.cz
GPS: 49.2002219N, 17.5262794E