Otrokovice

Frézař CNC

Nastartujte svou kariéru v Continental Barum!

Jsi strojař? Máš zkušenosti s prací na CNC strojích a chceš být součástí našeho týmu?
Pokud ano, tak hledáme právě tebe!

Náplň práce:

• Opracování ocelových dílů forem na CNC obráběcím centru
• Práce s řídicím systémem Sinumerik, Heidenhain
• Práce s měřidly a měření v setinových tolerancích

Co požadujeme:

• Střední školu strojírenského zaměření s maturitou
• Praxi v oboru minimálně 2 roky
• Orientaci ve čtení technické dokumentace, práci s měřidly
• Spolehlivost, výkonnost, manuální zručnost, schopnost pracovat v týmu, flexibilitu, práci přesčas, zodpovědnost za odvedenou práci
• Znalost obsluhy jiných CNC strojů výhodou

Co nabízíme:

• 13. a 14. mzdu
• Conti bonus – jednorázový příspěvek jednou ročně
• Dotovanou stravu až do výše 70% z celkové ceny oběda
• Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 1000 Kč měsíčně
• Zvýhodněný nákup pneu se slevou až 60%
• Vzdělávání, kurzy, školení
• Flexi Pass ve výši 1 000 Kč

Doplňující informace:

• Pracovní režim - třísměnný
• Termín nástupu - 1.6.2018 nebo dohodou

Více informací o nás:

Continental Barum s.r.o. je největším evropským výrobcem pneumatik. Zabýváme se také vývojem a konstrukcí hliníkových forem, strojů a zařízení pro gumárenský průmysl. Dlouhodobě patříme mezi nejúspěšnější společnost v České republice. Spolu s více než 200 000 zaměstnanci z celého světa patříme do rodiny koncernu Continental AG, který je jedním z předních dodavatelů automobilového průmyslu.

www.continental.jobs.cz

Kontakt

Continental Barum s r.o.
Dorota Zouvalová
Telefon: 577 514 449

Informace o závodu

Otrokovice
Continental Barum s.r.o.
Objízdná 1628
765 02 Otrokovice
Česká republika

IČ: 45788235
DIČ: CZ699000347

Kontakt:  tel.: +420 577 511 111
E-mail: personalni@barum.cz
GPS: 49.2002219N, 17.5262794E