Otrokovice

Konstruktér forem osobních plášťů

Jsi technický typ a baví tě tvořit nové a užitečné věci? Rád cestuješ a nebojíš se komunikace v anglickém jazyce? Pak hledáme právě TEBE!
Pozice je vhodná pro absolventa i zkušeného konstruktéra

Náplň práce:

• Tvorba výrobních výkresů (CAD 3D) forem na pneumatiky osobních plášťů
• Vývoj a optimalizace konstrukčních procesů (CAD) pro pneumatiky
• Spolupráce s interními a externími partnery
• Spolupráce s globálním oddělením výzkumu a vývoje a ostatními závody koncernu Continental
• Podpora závodů Continental v oblasti skladových zásob a údržby forem

Co nabízíme:

• 13. a 14. Mzda
• Conti bonus 1x ročně
• Zvýhodněný nákup pneu se slevou až 60%
• Dotovanou stravu až do výše 70% z celkové ceny oběda
• Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 1000 Kč měsíčně
• Příspěvek na jazykové vzdělání až 5 000 Kč za rok
• Vzdělávání, kurzy, školení
• Flexi Pass ve výši 1 000 Kč
• Pružná pracovní doba

Co požadujeme:

• Vysokoškolské či středoškolské vzdělání strojírenského nebo podobného zaměření
• Znalost práce v CAD (3D modelování, výkresy, NX Siemens program výhodou)
• Výbornou znalost angličtiny – každodenní komunikace
• Znalost práce s výpočetní technikou (nadstandardní uživatelská úroveň)
• Analytické myšlení
• Schopnost pracovat v týmu
• Flexibilitu, komunikativnost
• Ochotu cestovat

Více informací o nás:

Continental Barum s.r.o. je největším evropským výrobcem pneumatik. Zabýváme se také vývojem a konstrukcí hliníkových forem, strojů a zařízení pro gumárenský průmysl. Dlouhodobě patříme mezi nejúspěšnější společnost v České republice. Spolu s více než 200 000 zaměstnanci z celého světa patříme do rodiny koncernu Continental AG, který je jedním z předních dodavatelů automobilového průmyslu.

www.continental.jobs.cz

Kontakt

Continental Barum s r.o.
Jan Koňařík
Objízdná 1628
765 02  Otrokovice-Otrokovice
Česká republika
Telefon: 577 513 389

Informace o závodu

Otrokovice
Continental Barum s.r.o.
Objízdná 1628
765 02 Otrokovice

IČ: 45788235
DIČ: CZ699000347

Kontakt:  tel.: +420 577 511 111
E-mail: personalni@barum.cz
GPS: 49.2002219N, 17.5262794E