Otrokovice

Specialista pro fleetová řešení

Zajímáte se o obchod a také nové IT technologie? Digitalizace a Industry 4.0 Vás neděsí? Sršíte nadšením a dokážete strhnout ostatní lidi?
Pokud ano, tak hledáme právě Vás!

Náplň práce:

Spolupráce na vývoji, uvedení na trh a adaptaci digitálního fleetového systémového řešení (monitoring tlaku v pneumatikách nákladních vozidel a navazujícího reportingu a pneu managementu) pro zákazníky v ČR a SR
Jednání s dopravními společnostmi specializovanými na silniční dopravu zboží a osob
Sbírání podnětů od těchto zákazníků, hledání vhodného řešení a identifikace obchodních příležitostí
Systémová podpora a role klíčového uživatele pro softwarové řešení
Podpora pro hardwarové řešení a jejich instalace
Spolupráce s centrálou v Hannoveru i včetně krátkodobé pracovní stáže

Co požadujeme:

Minimálně středoškolské vzdělání (preferováno obchodní/technické/IT zaměření)
Plynulá komunikace v anglickém jazyce
Zkušenost z oblasti obchodu (automotive sektor výhodou)
Základní znalost elektrických a elektronických zařízení
Uživatelská znalost MS Office
Dobré komunikační a přesvědčovací schopnosti
Orientaci na zákazníka

Co nabízíme:

Zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti
Zajímavé mzdové ohodnocení
Zajímavou práci, nezávislost, možnost cestování, služební vozidlo
Možnost rozvoje osobnosti formou dalšího vzdělávání, profesní růst
13. a 14. mzdu
Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 1 000,- Kč měsíčně
Zvýhodněný nákup pneu se slevou až 60%
25 dní dovolené

Více informací o nás:

Continental Barum s.r.o. je největším evropským výrobcem pneumatik. Zabýváme se také vývojem a konstrukcí hliníkových forem, strojů a zařízení pro gumárenský průmysl. Dlouhodobě patříme mezi nejúspěšnější společnost v České republice. Spolu s více než 200 000 zaměstnanci z celého světa patříme do rodiny koncernu Continental AG, který je jedním z předních dodavatelů automobilového průmyslu.

www.continental.jobs.cz

Kontakt

Continental Barum s.r.o.
Romana Cibulková
Objízdná 1628
765 02  Otrokovice-Otrokovice
Česká republika
Telefon: +420577513101, 730599254

Informace o závodu

Otrokovice
Continental Barum s.r.o.
Objízdná 1628
765 02 Otrokovice

IČ: 45788235
DIČ: CZ699000347

Kontakt:  tel.: +420 577 511 111
E-mail: personalni@barum.cz
GPS: 49.2002219N, 17.5262794E